Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

14 Kas 2014
İstanbul gezilecek yerleri

İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden.

Ayasofya

Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar 1000 yıl boyunca Dünyanın en büyük katedrali olarak kalmıştır. Medeniyet kadar eski bu yapıyı gezmeden hep bir şeyler eksik kalacaktır. Bu eksikliği gidermek için yapmanız gereken şey Sultanahmet meydanına gelmek. Ardından bilet alıp sıraya girmek olacaktır. Ardından ise yapılabilecek en makul şey güne göre Allah’tan sabır istemek olacaktır. Bundan sonra yapılabilecekler ise yalnızca işin sürprizini kaçırmaya neden olacaktır. Bu durumda size iyi geziler diliyoruz.

Sultanahmet Meydanı

Sultanahmet meydanı, Eminönü semtinin ortasında dersek yanlış olmaz, İstanbul’daki pek çok tarihi eserin ortasında yer alıyor. Bu sayede buraya ulaşan pek çok noktaya da kolaylıkla erişim şansına sahip oluyor. Bu gözden kaçırılmamalıdır. Bu durumda sabah saatlerinde buraya gelirseniz çok zaman kazanırsınız. Bu sayede yapacağınız gezilerin kapsamı da genişler.

Yerebatan Sarnıcı

Tarihi bir mekan olarak kültür ve sanat etkinliklerine de ev sahipliği yapan Yerebatan sarnıcı, görülmeden gelinmemesi gereken bir yer. Burasının büyülü atmosferi ancak yaşayanın bileceği bir durumdadır. Bu durumda bilet alıp sıraya girmekte fayda var.

İstiklal Caddesi

İstanbul denince akla gelen ve dahası da Televizyonlarda İstanbul görüntüsü olarak kullanılan yer. Bu yeri bir kere ziyaret edin, daha da isteyeceksiniz. Şehrin en popüler alanlarından birisi. Bu alanlardan birisi olmasını sağlayan biraz da Beyoğlu’nun kozmopolit yapısıdır. İçerisinde pek çok tarihi yer ve ilginç mekana sahip bir yer. Bu yerin özelliği aynı zamanda ülkenin ve İstanbul’un nabzının tutulduğu yerdir.

Çamlıca Tepesi

İstanbul’un denizden en yüksek tepelerinden birisidir Çamlıca tepesi. Üstündeki tesisler ile de gezilesi mekanlar arasında yer alıyor. Burası olmazsa ölünmez bir yer değil ama yine de mutlaka görülmeli.

Kadıköy

Anadolu yakasının Taksim’i olan Kadıköy’de Bağdat caddesi ile Avrupa yakasındaki Beyoğlu semtinin İstiklal caddesi gizli bir rekabet içindedir. Bu rekabet en çok gezmeyi sevenlere yarayacak.

İstanbul’a nasıl gelinir ? Evet bunun için en uygun ve hızlı yol uçak ile gelmek olacaktır. Ucuz uçak bileti kampanyaları sayesinde yapılan işlerden bazıları çok rahat uçak bileti bulunabilir günümüzde. Özellikle de uçak yolculuğu ile İzmir’den İstanbul’a bir saatte geliniyorsa. Bu durumda İzmir’den İstanbul’a gezmeye gelmek için sadece bir saatlik bir uçak yolculuğu çekmenize değecektir.

Görüntülenen Fiyat Güncel Fiyat Olmayabilir, Güncel Fiyatı Öğrenmek İçin Uçak Bileti Arama Formunu Kullanabilir Ya Da Müşteri Temsilcilerimizden Öğrenebilirsiniz İstanbul Uçak Bileti fiyatlarını görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.