Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Bilet Arama Formu Çok Yakında Aktifleşiyor

27 Kas 2014

Uzun bir süredir alt yapısı kodlanan ve sizlere çok daha ucuz bilet bulabilmek için tasarlanan arama formu artık bitme aşamasında. Bu arama formu ile istediğiniz düzergahlar arasında bir çok havayolunun uçuşlarını listelebilirsiniz.  Bu listeleme işlemi tamamen sizler için en iyisi düşünülerek tasarlandı. Hem telefonlarda hemde bilgisayar dünyasında en iyi tasarım ve en kolay kullanılabilen bir yapı ön görülerek yapılandırıldı.

Arama formu üzerinden ilk olarak kalkış yapacağınız Ülke/Şehri sisteme tanımlayınız. Akabinde iniş yapacağınız Ülke/Şehri Tanımlayınız.  Bu işlemleri yaptıktan sonra hangi tarihte uçmak istediğinizi ve kaç kişi uçmak istediğinizi sisteme giriniz ve arama butonuna basınız. Sistem bu aşamadan sonra sizin için en iyi havayollarını ve fiyatlarını gösterime sokacaktır.

Listelenen uçuşlar arasında size uygun olan bir uçuşu seçerek 2. aşama olan rezervasyon aşamasına geçebilirsiniz. Bu aşamada ise kaç kişi uçmak istediyseniz onların bilgilerini sisteme tanımlayarak bir sonraki aşama olan satın alma sayfasında ödemenizi yapınız. Ödeme yapacağınız alan 256 Bit/SLL koruması ile korunduğundan dolayı kredı bilgilerinizin hiç bir şekilde 3. şahısların ellerine geçmez. Firmala olarak bizlerde sadece ilk 4 ve son 4 numarayı bir problem olması ihtimaline karşı kaydediyoruz.

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.