Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Dominik’te Uçak Kazası; 7 Kişi Hayatını Kaybetti

21 Nis 2015

Orta Amerika’daki Dominik Cumhuriyeti’nde küçük bir yolcu uçağının düşmesi sonucu yedi kişi öldü. Uçak Piper PA-32 tipi küçük bir uçak olduğu öğrenildi.

Yerel yetkililer, uçağın Dominik Cumhuriyeti’nin Ounta Cana şehrindeki havalimanından kalktıktan çok geçmeden bölgedeki bir golf sahası üstünde düştüğü açıklandı. İspanya Hariciyesi, uçakta bulunan iki İspanyol, iki Bolivya’lı ve iki İngiliz turist ve Dominik Cumhuriyetinden bir pilotun kazada öldüğü açıklandı.

Yerel makamlar, uçağın Punta Cana’daki havaalanından kalktıktan kısa bir süre sonra bölgede bulunan bir golf sahasının üzerine düştüğünü duyurdu.

İspanya Dışişleri Bakanlığı, uçakta bulunan iki İspanyol, iki Bolivyalı ve iki İngiliz turistle birlikte Dominik Cumhuriyeti vatandaşı bir pilotun kurtarılamadığını bildirdi.

Dominik Cumhuriyetindeki D’Arroyo Barril havalimanına gitmek üzere yola çıkan uçağın teknik bir arıza sebebiyle kaza yaptığı zannediliyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.