Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Esenboğa’ya Unlu Mamüllerde BTA Damgası

21 Nis 2015

Anadolu’nun özgün tarihlerini ve değişik tatları günümüze uyarlayan Tadında Anadolu, Ankara’da Esenboğa havaalanında iki kat kapasitesi artmış şekilde hizmet vermeye başladı. Yeni açılışı yapılan Cakes & Bakes markası ile BTA Esenboğa Havaalanını ziyaret edenlere unutulmaz lezzetler sunuyor.

BTA Esenboğa İşletme Müdürü Kerem Arman “BTA olarak yoğun ilgi gören Tadında Anadolu’nun gördüğü ilgiye cevap verebilmek için kapasitesini arttırmak amacıyla yeni yerine taşıdık. 2010 yılından bu yana yer alan Tadında Anadolu artık daha fazla kişiye daha rahat hizmet verebilecek.” dedi.

tadında Anadolu konum olarak da ulaşımı daha rahat bir konumda iç hatlar 110 ve 111 numaralı kapılar arasında yer alan yeni yerinin genişliği, eski yerin iki katı büyüklüğünde. Genişlik olarak 335 Metrekare ve 172 sandalyelik bir alana sahip.

Cakes & Bakes’ın yeri de değişmekle birlikte iç hatlar 109 numaralı kapının hemen yanında hizmetini veriyor. Kahvaltı da dahil günün her anı için unlu mamüller ile ziyaretçilerine enfes bir ziyafet sunuyor. Kapasite olarak 95 kişilik oturma kapasitesine sahip olan Cakes & Bakes’ın dekorasyon ile ortam ambiyansı ve nitelikli çalışanlarıyla kafe konseptini tekrardan tanımlayan Cakes & Bakes’ın “unlu mamule dair her şey” sloganı ile unlu mamullere dair her şey sunuyor. Yurt dışı ve yurt içinde de hizmet veren Cakes & Bakes görülmesi gereken yerler listesinde.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.