Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Ölüdenizde Uçan Gelin

22 Nis 2015

Evlenmek için Ölüdeniz’e gelen Çinli çift düğün kıyafetleriyle uçtular.

Her ikisi de bilgisayar programcısı olan gelin ve damat Ölüdeniz üzerinde düğün kıyafetleriyle yamaç paraşütü yaptılar. Onlara eşlik eden Tecrübeli pilotlar Barış Aksoy ve Naci Paksoy eşliğinde 1200 metre pistten uçtular.

Havada selfie de çeken çift, bir kaç kez birbirine yaklaşabilen çift “Seni seviyorum” diye bağırdı. Bu yolculuklarında adrenalin dolu anlar yaşayan çiftten önce Naci Paksoy ile Damat indi. 5 dakika civarı bir süre sonra da Barış Aksoy ile gelin plaja indi. Yere inince çift oradaki insanlar tarafından alkışlandı. İlk kez yamaç paraşütü yapan çift, Ölüdeniz göklerinde harika ve olağanüstü bir deneyim yaşadıklarını söylediler. Düğünden önce biraz heyecan ve farklı deneyimler arayan çift, bu sebep ile yamaç paraşütü yaptıklarını ifade ettiler.

Türkiye’den çok memnun kaldıklarını ve balayı için yeniden buraya geleceklerini söyleyen çift, kendi ülkelerindeki tanıdıklarına da tatil için burayı önereceklerini dile getirdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.