Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Rum Kesimine Yeni Havayolu Şirketi Geliyor

23 Nis 2015

Kıbrıs Rum Kesimine yeni bir hava yolu şirketi geliyor. Bu şirketin adı Cobalt Air olacak ve izin almak için şimdiden başvuruda bulunulmuş. Rum kesiminin sivil havacılık dairesine başvuran şirket, 2 ila 4 ay arasında bir zamanda bşvurunun sonuçlanacağını duyulmarı alındı.

Şirketin amacı Kıbrıs adasında bir havayolu şirketini faaliyete geçirmek için Rum kesiminden izin almak amacıyla başvuru yapmış durumda. Rum kesimi Ulaşstırma bakanı ise bu şirketin arkasında sivil havacılık konusunda ciddi tecrübeleri olan insanların olduğunu söyledi.

Rum kesimi gazetelerine göre ise hedefin Cobalt Airlines’ın bu yılın sonu gelmeden uçuşlara başlamak olduğunu duyurdu. Bu faaliyete geçirme sayesinde Rum kesiminde 45-50 milyon Euro civarı doğrudan yatırım yapılacağını belirtti. Ayrıca gelecek A320 model 10 uçak ile de Rum kesiminin ticari sicilinin iyileşeceğini öngörüyorlar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.