Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Akabe Uçak Bileti

17 Kas 2014
Akabe uygun fiyatlarla uçak bileti

1 Mart 2014’den itibaren 2015 yılının Mart ayına kadar geçerli bir kampanyadır. İstanbul – Akabe, Akabe – İstanbul arasında gidiş, dönüş geçerli kampanyalı uçak biletidir. Bu kampanyada seyahat tarihi de 1 mart 2014 ile 1 mart 2015 arasında geçerlidir.

Akabe Mini Rehberi

Akabe şehrine geldiğinizde yapabileceğiniz en önemli aktivitelerden birisi dünyanın 7 harikasından birisi olarak gösterilen Petra Antik kenti ziyaret etmelisiniz. Bu kent çok eski ve halen daha geçmişe ışık bir tutan bir kenttir. Akabe Arkeoloji Müzesi ise dünyanın pek çok noktasından eseler barındıran bir müzedir. Eserler Irak, Etiyopya, Mısır ve hatta Çin’den eserleri görebilmek mümkündür. Roman döneminde kalma antik yazıtta kesin görülmesi gerekenler arasındadır. Rum Vadisi de ayrıca kesinlikle görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır.

Eğlence imkanları arasında su sporları ve su eğlenceleri göze çarpmaktadır. Kent merkez bölgesinden erişilebilecek 20den fazla noktada dalış yapılabilmektedir. Bu noktalara ulaşmak için dalış merkezleri ile irtibata geçilmeli. Bu merkezler ayrıca sporcular için gece dalışları da gerçekleştirmektedir.

Kumsallara konmuş mangallar ile kendin pişir kendin yer usulü mangal keyfi alabileceğiniz nadide bir şehirdir. Bu imkan genelde aileler tarafından kullanılıyor. Akabe kuş göçlerinin geçiş noktalarından birisi durumunda. Yılda iki kez bir buçuk milyondan fazla kuşun geçiş hattındaki bir şehir. Bahar veya güz dönemi buradaysanız bu göç olayı kaçırılmayacak bir şölendir.

Akabe’de lüks oteller ve değişik konaklama seçenekleri ile gittiğinizde dikkatinizi çekecektir. Şehir turları ve ulaşım ise hayli kolaydır. Otobüslerden istediğiniz yerde binebilir ve inebilirsiniz. Şehir içi ve şehir dışı gezilerinizde otobüs ve dolmuşları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Petra turları akşam 20:30’da başlamakta ve bir buçuk saat kadar sürmekte. Gece turları Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe geceleri düzenlenmekte.

Rum Vadisi ve Petra Antik kentini havadan gezilerle de keşfedebilirsiniz. Uçak ve balon gezileri kaçırılmayacak imkanlardır. Bu imkanların arasında Rum Vadisine beşer ve on altı kişilik balon turları bulunmaktadır. Petra’ya ise iki veya beş kişilik uçak ile havadan keşfedebilirsiniz.

Sonuç itibariyle Akabe promosyonlu uçak bileti ile en ucuza gidebilir, gezebilir ve dönebilirsiniz. Fiyata gidiş dönüş ücret dahildir. Promosyonlu bilet satın almak web sitemizi veya çağrı merkezimizi kullanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Seyahat tarihleri: 01 Mart 2014 – 01 Mart 2015

Bilet çıkartma tarihleri: 01 Mart 2014 – 01 Mart 2015

Erken Rezervasyon İmkanı: En geç 3 gün önceden bilet satın alınmalı

Erken Bilet Alma Tarihi: Rezervasyon yapıldıktan sonra 3 gün içinde bilet alınmalı.

Gidiş Bileti İle Dönüş Bileti Arasındaki En Fazla Süre: 1 Ay

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.