Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Amsterdam Uçak Bileti

21 Nis 2015

Amsterdam, Avrupa’da özgürlüğün ve kozmopolit kültürün başkentidir. Bu özelliği ile giderseniz eğer bambaşka bir deneyim vaat ediyor. Amsterdam uçak bileti almak istemeniz durumunda bu zamanlarda almanız keseniz için iyi olacaktır. Bu promosyon döneminde Amsterdam’a gidiş bileti sadece 179 Euro’dan başlıyor !

Amsterdam, sular üzerine kurulu bir kent. Bu özelliği ile dünyadaki sayılı örnekten birisidir. Kent doğasını da korumayı başarmış bir kenttir, bunun sonucu çevre düzenlemesi konusunda diğerler Avrupa kentlerinden daha ileri bir konumdadır. Kuzey’in Venediği de bu kenti ünvanlarından birisidir.

Amsterdam turizmi Avrupa’nın en büyük turizm merkezlerinden birisi. Yıllık 3,500,000 civarı bir turist kapasitesine sahiptir. Bu haliyle ne kadar turizm’e elverişli bir kent olduğu anlaşılabilir.  Yemek içmek imkanları da bu kadar turistin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kadar gelişmiştir. Bu sayede gittiğiniz vakitte damak tadınıza hitap eden bir yemek mutlaka bulursunuz. Bu özelliği ile de diğer Avrupa kentlerinden ayrılan bir yönüdür. İtalyan, Asya, Meksika ve Çin mutfağı bulacağınız başlıca mutfaklardır.

Gece hayatı da tatmin edici bir boyutta olan kentte opera ve klasik müzik ön plana çıkmaktadır. Spor yaşamı da çok güçlü bir kent olan Amsterdam sporun başkenti olarak biliniyor. Van gogh, Stedjik ve Rijks museum(müzesi) özellikle ön plana çıkan müzelerdir. Rijks müzesi ise 400 civarı çalışanı ve geniş koleksiyonu ile kaçırılmaz bir fırsattır. Bu sanatsal fırsat Avrupa’da bile az bulunur bir fırsattır.

Artis hayvanat bahçesi ise 150 yıldan eski bir kuruluş olarak 700 civarı tür ve 8000’den fazla hayvan barındırıyor. 10 bin metrekarelik alanı gayet tatmin edici bir yolculuk sağlayacaktır. Bu hayvanat bahçesi Avrupa’daki en eski hayvanat bahçelerinden birisidir. Bu özelliği ile de tarihe direnen modern bir yapıdır.

Alışveriş konusunda yöresel ve uluslararası alternatifleri barındıran bir eko sisteme sahiptir. Bu sayede ister Amsterdam’ın yöresel ve geleneksel ürünlerinden alın, isterseniz uluslararası alışveriş markalarını alın sonuçta sizi tatmin edecek bir alışveriş alt yapısı var. Bu özelliği asla es geçilmemelidir, es geçilmesi durumunda ise geziniz hep bir parça eksik kalacaktır.

Amsterdam için bizi takip etmeye devam edin. Fırsatlarımız devam edecektir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.