Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Bangkok Uçak Bileti

24 Nis 2015

Tayland’ın ve bir anlamda Güney Asya’nın merkezi Bangkok’a hoş geldiniz bu yazımızda. Bangkok, Güney Asya’nın önemli bir kenti olduğu için oraya gitmek ihtiyacı duyduk bir anlamda. Bu ihtiyaç ile kampanyanın aynı zamana denk gelmesi Bangkok uçak bileti almamız kolaylaştırdı. Bu yüzden bu yazıya ne kadar dikkat kesilirsek o kadar maddi kazancımız olacak.

Bangkok sahip olduğu önem önce Tayland’ın başkenti ve pek çok konuda merkezi olmasıdır. Ekonomi, kültür, ticaret, eğitim konularında merkezi olduğu için Tayland’a işiniz düştüyse muhtemelen bu sebeplerden birisi nedeniyle düştü demektir.  Bunların dışında tatil için de çok egzotik bulduk biz. Eğer Plum adasına veya başka bir yere de gidecekseniz yine yolunuz ulaşımın merkezi olan Bangkok’dan geçiyor demektir

Ülkedeki yaygın din Budizm ve Budist Tapınaklar ve Buda heykelleri mevcut. Halkın çoğunluğu dindar olmasa da dine saygıları ciddi anlamda mevcut. Bu bilgiyi vermemizin nedeni ülkede göreceğiniz tarihi yapılar ile gökdelenlerin farklı bir karışım oluşturması. Güney Asya’daki budizm eğitimini de burada olması bunda etkili oldu.

Bangkok, gece hayatı çok gelişmiş bir kenttir. O kadar gelişmiş ki kentin uyur bir hali yok. Bu gece hayatı çok renkli olmakla birlikte ucu son derece açık bir hayattır. Gece kulüpleri, barlar, diskolar ve her türlü gece hayatına cevap verebilecek kapasite bir kent, hatta fazlasına bile cevap verebilir.

Spor hayatı da çok canlı olan Bangkok’da özellikle Yoga ve Muay Thai atlanmaması gereken ve yapılamıyorsa bile izlenmesi gereken aktivitelerdendir. Türkiye’de ekol olmuş bazı yoga hocalarının eğitim almış olduğu bir yerdir burası. O açıdan uzak doğu felsefesine merakınız varsa kesinlikle kaçırmayın. Bu imkanları başka ülkelerde de bulabilirsiniz ama Tayland Baht’ı ile Türk Lirası arasındaki kur farkı nedeniyle Türkiye’den giden birisi olarak avantajlı konuma geçersiniz. Bu avantajı kullanmanın tam sırası !

Kentte her damak tadına hitap eden yiyecek bulmak mümkündür. Neredeyse bütün dünya mutfağına ait yemekler var kentte. Bu özelliği ile keşfetmeye cesareti olanlar için bir cennettir. Bu cenneti siz de görecekseniz kesinlikle aç kalmasınız.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.