Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Bari Uçak Bileti

25 Nis 2015

Bari’ye gelmeden önce ilk yapılması gereken şey; Bari hava durumu konusunda internetten araştırma yapmak olmalıdır. Bunun nedeni yazın gidiliyorsa siesta uygulaması yüzünden saat 13:00 ile 17:00 arasında gezecek yerlerin ve dahası yiyecek alacak yerlerin kapanmasıdır. Bu siesta uygulaması yazın kırk dereceyi bulan sıcaklar yerine akşam üstü çalışmayı öngören bir uygulama. Bu uygulamanın pek çok katkısı da varmış insanların performansı üzerinde.

Bari uçak bileti almak için en uygun zaman bahar ve yaza girişte. Bu mevsimlerde kampanyalar olmaktadır. Biz de gezimiz için bu zamanlarda aldık biletlerimizi. Bu durumda bizim gibi rahat ve uygun fiyatlı bir tatile hazırsınız demektir. Bu yazıda bazı gözlemlerimizi, faydalı ipuçlarını ve taktikleri paylaşacağız. Bu sayede İtalya Bari gezilecek yerler hakkında genel ve faydalı bilgiler bulacaksınız. Bu genel ve faydalı bilgiler ile bari şehri ayrı bir keyfe dönüşecek. Bu keyif en başta bir turistik gezi sonrasında ise başka bir dünyaya açılan bir kapı olacak.

Bizim de sizin gibi bazı sorularımız vardı, en başta italya bari nasıl bir yer ? Bu soruda çok takılmadık çünkü bu bir turistik geziydi. Yani bir parça macera içermez ise bu gezi yaşlılar için bir değişiklik arzusundan öteye gitmez. Biz de diyoruz ki, macera yaşamayan gencin halinden insan ne anlar ? Bu maceranızda finansal yardımcınız ise bilet kampanyalarıdır.

Bari’deki ilk günümüz siesta’yı anlamaya çalışmakla geçti. Biz şanslıydık çünkü siesta’yı bize anlatacak arkadaş canlısı İtalyan arkadaşlar bulduk. Bu arkadaşların Akdeniz insanı usulü açıklama tarzıyla bizi aydınlattılar. Bu sayede çok rahat ettik. Siesta dediğimiz şey öğlen 1 ile akşam üstü 5 arası uyku arası verilmesidir. Bu aranın nedeni sıcaklığın 40 santigrat derece civarına çıkmasıdır. Bu durumda insanların verimli çalışması pek mümkün olmadığı için de insanlar bu saatleri dinlenerek geçirip akşam 5 ile akşam 8 arasında çalışarak açığı kapatıyorlar.

İtalya’da yemek kültürü hamur işleri ve ete dayalı. Ete dayalı olması vejetaryan veya vegan olanların gözünü korkutmasın. Pek çok et içermeyen italyaya özgü hamur işi içeren yemek de var. Bu durumda herkesin karnı doyacağı için biz de mutluyuz.

Kampanya kapsamında gidiş sürenizden sonra 15 gün arayla dönüş biletinizi kampanyalı alabilirsiniz. Gidiş dönüş bileti 169 Euro(Avro) hem de her şey dahil.

İyi yolculuklar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.