Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Bişkek Uçak Bileti

21 Kas 2014
Promosyonlu Bişkek Uçak bileti

İstanbul Atatürk Havalimanı – Bişkek Manas havalimanı arası gidiş geliş her şey dahil bilet 249 Euro olarak kampanyalı bilet ile en uygun fiyatlı uçak bileti Bişkek’i görün.

Bişkek, Kırgızistan’ın hem en büyük şehri hem de başkenti konumunda bir şehir. Şehir Sovyet döneminde Mikhail Frunze’dan dolayı Frunze diye anılıyordu. Şehir satranç tahtasını andıran bir şekilde mazgal desenli biçimde tasarlanmış. Geniş sokakları ve mermer devlet yapıları olan bir kent. Yolların iki kenarındaki sahip olduğu ağaçlar ile yazın giderseniz gölgelik olarak faydalanabilir ve yeşilliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Gezilecek yerler açısından daha çok bir eğlence ve sanat şehri diyebiliriz Bişkek için. Issyk Kul’a ve dağ yolculuğuna gidebilirsiniz. Bu dağ yolculukları sayesinde doğa ile buluşmanızı sağlayabilir. Bişkek dağ yolculukları için gayet uygun bir yer. Şehrin ana meydanı Ala-Too sıkça gösteriler ve festivallere ev sahipliği yapıyor. Meclisten meydana doğru giderken karşınıza çıkacak olan Ulusal Müzede gezilesi ve görülesi yerlerden. İki kat Kırgız Tarihi ile ilgili materyaller, üçüncü kat ise Sovyet döneminden malzemeler sergilenmektedir.

Eğlence Parkı Panfilova’da gezilip görülecek yerler arasındadır. Bişkek tren istasyonu ise tarihi bir binadır. 1946’da Alman savaş esirlerince yapılmış ve bu güne kadar hiç bir değişiklik yapmadan ayakta kalmıştır. Tarihi dokusu etkileyici bu binayı sizde mutlaka görmelisiniz. Devlet Uygulamalı Sanatlar Müzesi Kırgız kültüründen harika örnekler barındırıyor.

Eğlence Yaşamı gayet hareketli olan Bişkek, çoğunluk nüfusun gençlerden oluşması sayesinde eğlence dolu geceler sizi bekliyor. Şehre gelen genç turist nüfusu ile hayat daha da renkleniyor. Rus kültürü ile Orta Asya kültürünün kaynaştığı bir kent. Bu sayede değişik renkler görmenizde mümkün oluyor.

Yemek kültürü olarak Bişkek mutfağında ekmek, pilav ve patates vazgeçilmez durumda. Bunun yanında et de sıkça kullanılan bir malzemedir. Amerikan hamburgerinin yerel uyarlaması gamburger’i başka hiç bir yerde bulamayacağınız bir alternatif.

Alışveriş için şehirdeki The Osh Bazaar(oş pazarı) en hareketli ve canlı çarşısı. Burası oldukça çok sayıdaki çeşitte yiyeceğin satıldığı bir pazar. Eğer hatıra ya da hediyelik eşya arıyorsanız keçeden yapılma Kırgızistan’a özel şapkaları tercih edebilirsiniz. Bir de pek ucuz olmasa da yerel desenlere sahip şık Kırgız halılarını görmelisiniz.

Kampanyalı Uçak Bileti Şartları:

Bilet alma tarihi: 1 Kasım ile 31 Aralık 2014 arasında

Erken biletleme: Rezervasyondan sonra bir gün içinde biletin satın alınması gerekiyor.

Gidiş ile geliş bileti arasındaki en az süre: 3 gün

Gidiş ile geliş bileti arasındaki en fazla süre: 14 gün

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.