Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Bologna Uçak Bileti

1 Haz 2015

Eski zamanlardan Roma dönemine ait kalıntılar üzerinde yaşamını sürdürmekte olan Bologna, Orta Çağ zamanlarından kalma tarihi yapıtlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu tarihi yapıtlar arasında neler var diye baktığımızda ise Orta Çağ döneminden kalma binalar, arazi ve sokaklar daha çok ön planla olmayı başaran yüksek yapıtlardaki kuleler yer almaktadır.

Bu nedenle de bir çok kişi tarafından ve kültürel zenginlikleri hatırlatmak amaçlı olarak ” Kule Kent ” adıyla da bilinmektedir.

Ekonomiksel faaliyetleri tarım ve tarım sanayi şeklindedir. Yıllık kazanç ve cari hesapları ülkenin kalkınması aynı zamanda daha fazla teknolojik gelişmeye ev sahipliği yapmaktadır.
Bununla da kalmak yetinmeyen Bologna bu tarihin değişim hızıyla eskiden beri süre gelen bir eğitim konumuna sahiptir.
Buda ülkenin en eski eğitim birimi olan ve 11 yüzyıl zamanında kurulan Avrupa dünyasının en büyük ve en eski eğitim üniversitesine sahip olmasıdır.

Şehir içi ulaşım standartları Bologna şehri için oldukça makuldür. Fazlaca oluşabilecek çevre kirliliğini önlemek amaçlı araç yoğunluğunu azaltan şehir, Genel kitlesi itibariyle daha çok ufak motosikletler ve bisikletleri ulaşım aracı olarak kullanmayı ön planda yer vermektedir. Şehrin turistler için ulaşım seçenekleri de toplu taşıma araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.
Fiyatları hem turist hemde yerel halkın ceplerine uygun şekilde olması, konforlu ve rahat bir ulaşım sağlaması için düzenlenmiştir.

Tek vesait gidiş fiyatlar 1 euro olarak ayarlanmıştır. Park yerlerinin az olması dikkatinizden kaçmayacaktır. Sebebi ise gene tamamen çevre kirliğine engel olmak amaçlıdır.
Bu sayede turist ve yerel halkı tek bir kitlede yani toplu taşıma araçlarında tutmayı başarıp yerel halkın kısa mesafelerde motosiklet ve bisikletlerle ulaşım sağlaması
Park yeri azlığına sebep vermiştir. Ama bu tamamen olgun bir harekettir. Bu sayede şehrin birçok bölümü park ve güzel işletmelerde dolarken
Gürültücü ve trafik sesleriyle dolu bir şehirden oldukça uzak bir yaşam sürdürebilmektedirler.

Alışveriş alanları bu şehirde ünlü diyebileceğimiz kadar bilindik bir hal almıştır.  İçerik olarak daha çok takı ve tasarım ürünleri yer almaktadır. Sebepleri ise yaşayan halkın el işçiliğine ve
Geleneksel eşyalara daha fazla değer vermesinden kaynaklı olmasındandır. Tabi şehirde bilindik markalara ve ünlü gıda markalarının mekanlarına yer verilmektedir.
Bu yerlere daha çok park ve işlek caddelerde rastlamanız oldukça mümkündür.

Görünüşe göre bu şehri ziyaret etmemek için en ufak bir sebebiniz bulunmamaktadır. Dünya üzerinde bu denli tarihi ve gelişmekte olan yapıları bir arada tutmayı başarabilen şehirler
Oldukça az bulunmaktadır. Ziyaret sebebiniz ne olursa olsun ucuz uçak bileti bulamamaktan şikayetçiyseniz bu kampanyamız tamda sizlere göre

Bologna şehrine ziyaret tarih aralığınız 01 Ekim 2015 – 20 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleşmektedir.

Bu tarihler arasında seyahat etmek için 26 Mayıs 2015 – 09 Haziran 2015 Tarihleri arasında biletinizi almanız gerekmektedir. Sadece 109 $’a bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

 

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.