Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Bordo Uçak Bileti

1 Haz 2015

Şarap kültürüyle ünlü bir şehirdir Bordo şehri. Ona bu adı veren ise liman bir kent olmasıdır. Ama günümüzde liman bir kent olmaktan daha iyi yerlere gelmiş ve UNESCO tarafından korunmaya alınmış tarihi bir şehirdir. Nedenleri ise yapıcı güzelliklerinin yanı sıra mutfağı ve damak tadıdır. Bir çok şarap koleksiyoncusu Bordo şehrinden özel yapışmış şarapları almaktadır.

Bunun sebepleri tamamen kültürel yapılarının getirdiği bir tutkudur. Çok iyi bilinir ki şehre birçok ülkeden akın edenler şarap ve mutfak tatlarını tatmak amaçlı burada kalmışlardır.

Göz kamaştırıcı manzaralara tanıklık eden restoranlar gündüzleri kalabalık olan cıvıl cıvıl alışveriş mekanlarıyla dolu caddeleri ve geceleri aşkla bakılan tutkuyla yemek yenilen bir şehir olmuştur.
Gündüzleri gezdiğin caddelerde alışveriş mekanları günlük yemek yiyebileceğiniz güzel yemek salonları ve havanın kararmasıyla birden bire eğlence mekanlarına dönüşen güzel barlar
Jazz salonları klasik müzik veren opera binaları da bu şehrin var oluş ve şehvet sebepleridir.

Limanlarının atlas okyanusuna bağlı olduğu ve nüfus olarak da 250 bin kişiye ev sahipliği yapmakta olan Bordo şehri ziyaretçi akınına uğramaktadır.
Yaz ayları kadar kış ayları da enerjisinden düşürmeyen Borda şehri yılın tüm mevsimleri ayrı bir havadadır. Yaz ayları eğlence şehri, Kış ayları nostalji ve Son Bahar ayları ise bir aşk şehrine dönüşmektedir.

Tarihi getirisi yüksek olan bu şehrin mimarı eserleri göz kamaştırıcı konumdadır. Eski yapıtların restorasyonların dan sonra çağdaş görünüme sahip yeni görüntüleriyle
Günümüz hayatından uzaklaşırken aynı zamanda hala sizi tarihin içerisinde tutan renkli ve keyif verici tutkuyla bakılacak bir şehir haline getirilmiştir.

Buraya gelen ziyaretçilerin yapması gereken ve dilden dile gelen herkese anlatılan güzelliklerinden biride Garonne Irmağıdır. Bu ırmak boyunca şehri gezebilir
Park ve dinlenme alanlarıyla huzur sağlayabilirsiniz. Nehir boyunca uzanan caddeler ve merkezi alışveriş birimleri ise sizlere inanılmaz ve büyülü bir dünyanın kapılarını açmaktadır.

Şehrin Türkiye gibi kendine has ve kültürel yapılarının bulunduğu pazar görüntüsünde çarşıları mevcuttur.
Buraya gelen ziyaretçiler hediyelik eşya ve hatıra ürünler alabilir, aynı zamanda şehrin kültürel adetlerini görebilir
Geleneksel eşyalarını görme ve alma şansı yakalayabilmektedir.

Fiyatlarının hem ucuz olduğu hemde görmediğiniz eşyalara sahip olabileceğiniz bu pazarın farklılıklarından biride yüksek sesle konuşulmamasıdır.
Adeta bir kütüphane edasıyla işleyen bir pazar ahlakı vardır. İnsanları sakin ve huzurlu bir alışverişe çekmek amaçlı devam ettirilen bir kural olarak nitelendirilmiştir.

Yolculuk etmek istiyorsanız şayet masraf ve giderlerden korkuyorsanız uçak biletlerinde sizlere güzel seçenekler sunabilmekteyiz.
Kampanyamız dahilinde 99 $ olan Bordo çak bileti seyahatine 26 mayıs 2015 tarihi ve 09 haziran 2015 tarihi arasında bilet alırsanız
01 ekim 2015 ve 20 mart 2016 tarihleri arasında yolculuk seferlerine çıkabilme şansı yakalamaktasınız.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.