Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Doha Uçak Bileti

3 Haz 2015

 

Dünya insanları tarafından sıkça duyulmaya başlanan ve gökdelenleriyle ünlü olmuş olan bir şehir Doha, Katarın ana merkez ve Başkentidir.

Günümüzün gelişen teknoloji ve ekonomiksel olarak gelişen zamanlarında Doha oldukça genç yaşa sahip olan bir şehirdir. Buna rağmen her halükarda adından gelişen teknolojisi ve yapısından dolayı çok söz ettirmektedir. Katar’ ın Başkenti olmasından ziyade şehrin yapısından kaynaklı olarak yerel ve ziyaretçi halkı daha fazla kapsamaktadır.
Katar’ın nüfus oranının yüzde seksenlik bir kısmını Doha kenti kapsamaktadır. Doha kenti ise 1825 yılları arasında kurulmuştur. O günlerden bu günlere de adından zenginler şehri olarak bahsettirmiştir. Tarihte en kapsamlı ve görkemli turnuvaları içinde bulunduran Asya Turnuvalarını da Doha şehrinde 2006 yılında misafir etmiştir. Asya Turnuvaları sonrası ise yakın tarihte
2011 yılında büyük bir organizasyona imza atan Doha şehri Asya Futbol Şölenlerinde ev sahipliği yapmıştır.  Ve ilerleyen zamanlar için kesilmiş bir tarih olan 2022 Dünya Kupası’nada ev sahipliği yapacaktır.

Bu ışıklarla dolu şehrin açık hava alanları da ünlüdür. Daha doğrusu park ve gezi alanları oldukça fazladır. Ama aralarında en çok bilinen alan ise Rumeila Parkı’dır.
Doha’nın Corniche adı altında bulunan bölgesinde yer almaktadır. Bu güzel parkın gezi alanı oldukça geniş ve size normal bir parktan daha fazlasını vermektedir.
Açık hava konser alanları, Tiyatro şölenleri, Sanat Galeri Merkezleri, gençler ve çocuk kesimler için her yaşa uygun eğlence alanları oyun parkları lunapark kıvamında merkezi oyun sistemleri
Bununla da kalmayıp park ve gezi alanının tadını eğlenerek çıkarırken aynı zamanda da alışveriş tutkunlarına da alışveriş alanları vardır. Bu alanlar parkın içerisinde bulunmaktadır ve tam bir panayır gibidir. Güzel alımlı eşyalar ve her bir kültüre hitaben güzel kıyafetler bulunmaktadır. Bununla da kalmayıp günün eğlenceleri saatlerinde ister istemez yorulduğunu vakitlerde
Dinlenmek için oturabileceğiniz kafeteryalar özel karışımlardan oluşan kahve türlerini sergileyen standartlar ufak çaplı yerel yemekleri hizmetinize sunan restoranlar da sizlere muhteşem bir günün en tatlı saatlerini sunmaktadır. Bir parkta bulamayacağınız her şeyi tek seferde bulabileceğiniz ve sizi park havasından soğutmayacak her türlü seçeneği de burada bulabiliyorsunuz.

Görüyorsunuz ki ortada harikalar şehri var. Bu şehri bu kadar özenli yapan güzellikleri de dahada saymakla bitmeyecektir.
Bizler bu şehri görmek için uzun yollar ama kısa süreler kat ettik. Çünkü seyahatlerimizi uçaklarla yaptık ve konforlu bir yolculuk gerçekleştirdik.
Böyle güzel bir şehre başka bir şekilde ulaşmak imkansızdır zaten. Bu sebeple eğer seyahat planlarınız varsa ve bunu da en güzel şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız
Yeni doğan her günde uçak firmalarının müşterileri için sunduğu ucuz uçak biletleri kampanyalarını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Hem cebinize uygun fiyatlar hemde eşsiz bir yolculuk sizler için en iyi seçenek olacaktır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.