Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Zürih Uçak Bileti

4 Haz 2015

İsviçre ülkesi içerisinde bulunduğu 26 federal kantondan bir araya gelmektedir. İsviçre’nin başkenti olan Zürih bunlardan biridir. İsviçre’nin en büyük federal eyaletlerinden biridir.

Zürih ise İsviçre’nin kuzeydoğu kanadında yer almaktadır.  Metropol bir şehir olarak tanınan Zürih iki büyük nehrin uç kısımlarında bulunmaktadır. Bunlar Limmat Nehri ve Zürih nehridir.
Şehir bu nehir yataklarını boylu boyunca görebilmektedir.  Aynı zamanda bilinin bir nehirde bu vadi üzerinde kurulu güzel şehri dahada nahoş bir yer haline getiriyor.
Sihl nehrini şehir boyunca nehir kıyıları tadında görmeniz mümkündür.

İsviçre’nin başkenti Zürih aynı zamanda ülkenin en büyük geçim kaynaklarını sağlayan ve ekonomik faaliyetlerde boy gösteren ülkenin kalkınma ve gelişmesinde yardımcı rol oynayan
Hatta en büyük rolleri üstlenen bir şehirdir. Bilinen en kapsamlı araştırmaların sonucunda Zürih şehri dünya ülkeleri ve şehirleri arasında kaliteli yaşam sunma ve en iyi yaşam standartlarını
Sağlamaktadır. Ticaret merkezi haline gelen bu şehirde Dünyanın en geniş ve özel alan yönetimlerine ev sahipliği yapan, Ülkesi İsviçre’nin en büyük finans kaynağından sorumlu servis olarak finansal yükümlülük ve yapılandırma sorumluluklarını üstelenen büyük bir ticaret merkezidir. Aynı zamanda İsviçre’nin en büyük borsa faaliyetleri Zürih’te sürdürülmektedir.

Bunca ticarete ev sahipliği yapan, ülkenin ana geçim ve sektörsel yapılarında büyük rol üstlenen bu kentin tarihi gezilecek mekanlarını da unutmamak gerek.
Bunları saymakla bitiremeyeceğimiz oldukça açık. Ama tarihi yapıtlar arasında tatlımı tatlı oldukça şirin bir yapıya sahip eski bir su değirmeni bulunmaktadır.
Bu değirmenin adı Old Hammer Mill olarak bilinmektedir. Bilinen tarihe göre ise su değirmeni tarihi kalıntıların arasında en eski olmaya hakkı kazanmıştır.

Kültürel çizgilere sahip ve birçok ütopyaya ev sahipliği yapan Zürih’te eski demir ve demir ürünlerini gördüğünüzde biraz şaşırabilirsiniz.
Ama bunlar eski uygarlık ve kültürel olarak yerel halktan kalan eksi demirci ve demir ustalarının yapıtlarıdır.
Oldukça saygın şekilde karşılanan bu yapıtlar şehir maskotu ve yüzü olacak kadar da halk tarafından değer görmektedir.
Ve şehir içeriğinde bir fırınla karşılaşabilirsiniz. Bu fırını özel kulan ise 19.Yüzyıldan kalma bir fırın olmasıdır.
Restorasyon işlerimi sonrası oldukça temiz ve sağlıklı olarak günümüze kadar getirilen bu fırında, tarihi anlatan ve günlük yaşamda
Ne şekilde ekmek yapımı olduğunu gösteren fırın araçları ve malzemeleri sergilenmektedir.
Şehre ulaştığınızda ” Einsiedein ” adı olarak fırını bulup gezmeniz mümkündür.

Yaz aylarında gidilmesi gereken ve ve tutkulu akşamlara misafirlik yapabilecek bir şehir olan,
Kış ayları keyifli ve buğulu camların ardından sıcak kahvelerini yudumlayabileceğiniz
Harikalar dolu Zürih şehrine yolculuk yapmak 199 $’dan başlayan fiyatlarla sizlerle.
Hemde her şey dahil gidiş dönüş seferleriyle bu güzel muhteşem yolculuğu böyle ucuz uçak biletleri sağlayan
Uçak firmalarıyla yapmanız mümkündür. Sizlerde bu kampanyadan yararlanmak isterseniz, Biletinizi en geç 22 Mayıs 14 Haziran 2015
Tarihleri arasında alabilir, 01 Kasım 2015 – 25 Mart 2016 tarihleri arasında yolculuk günü seçebilir ve seyahatinize çıkabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.