Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

14 Kas 2014
İzmir Kıyı

Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir.

Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi gereken bir kenttir. Bu kentte yapılacakların en başında güzel bir yerde balık yemek olacaktır. Bu sayede yapılacak işlerin en başında olan karın doyurmak eylemi en iyi şekilde halledilecektir. Devamında İzmir’in tarihi yerlerine yapılacak güzel geziler olmadan sadece yemek için gidilecek kadar boş bir kent değildir.

Bergama kalıntıları, çeşme kalesi, Klaros ve Efes antik kenti başlıca gezilebilecek yerlerdir. Bu yerlerde tarihi buram buram soluyabilirsiniz. Bu sayede İzmir gezimizin öğretici öğleri de eksik kalmaz. Bu öğretici öğeler ile ülkemizi hem daha iyi tanıyabilir hem de tanıtabiliriz. Buradan öğreneceklerimiz ile tatmin edici bir tarihi hava soluyabileceğiz demektir.

Çiğli’de bulunan doğal yaşam parkı kaçırılmayacak kadar kaliteli bir parktır. Bu parkın kuruluş amacı insanlara ekolojik değerleri hatırlatmak ve insanlara doğa ve insan sevgisini kazandırmaktır. İzmir’in gururu kabul edilen alanlardan birisi olarak kabul edilen park, mutlaka görülmeli listesinde kendine yer buluyor.

Konak gençlik tiyatrosu ise gittiğinizde mutlaka bir oyununu seyretmeniz gereken yerler arasında bulunur. İzmir’in Konak merkez ilçesinde bulunmaktadır. Yakın zaman içinde Konak Kent Tiyatro adını almıştır. İzmir’in en beğenilen tiyatrosu konumundadır. Bu konumu ile ziyaret edilmeyi hak ediyor ve mutlaka ziyaret edilmeli listesindeki yerini koruyor.

Üniversite okumayı düşününler için de tam dokuz adet üniversitesi ile Türkiye’nin eğitim konusunda adından söz ettirebilecek illerinden birisidir. Bu konuda 4 devlet üniversitesine, 5 adette vakıf üniversitesi barındırmaktadır. Bu imkanları ile en çok üniversite barındıran üçüncü ilidir.

Eğer gittiğiniz zamanda görebilirseniz İzmir enternasyonel fuarı’da görülecek yerler arasındaki yerini de muhafaza etmeye devam ediyor. Bu fuar ile pek çok ilimizi tanımanın yanında misafir ülkeleri de tanıma fırsatınız mevcut.

Tek mesele İzmir’e gitmekse eğer bu durumda yapılacak iş İzmir Uçak Bileti kampanyalarını takip etmektir. Önceki tarihten alınan biletler ile de bu fiyatı daha uygun bir hale getirmek mümkün. O halde uygun fiyatlı uçak bileti bulmak için yapmamız belli; Gitmeden çok önce plan yapıp, ona göre bilet almak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.