Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Dış işlerinden Libyaya Seyahat Uyarısı

12 Kas 2014
Dışişlerinden Libya açıklaması

 Dışişleri, Libya’ya’dan çıkmak isteyen vatandaşlara, sınıra doğru seyahatten önce sınır kapısının açık olmama ihtimaline karşı, kapıyla ilgili şimdiki bilgiyi almaları, ülkenin batısında Misurata, doğusunda ise Tobruk ve Labrak’ta ek eden gayrimuntazam uçuşlardan istifade etmeleri tavsiyesinde bulundu.

DAHA ÖNCE YAPILAN UYARI HATIRLATILDI

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Libya’da bulunmak için zaruri sebepleri olmayan vatandaşların ülkeden ayrılmamalarını bir önceki açıklamasındada dile getirmişlerdi.

ÖNCELİKLİ SEÇENEK TUNUS ANCAK SINIR KAPILARINA DİKKAT

Önceki açıklamalarda, Libya’daki vatandaşlara ülkeyden çıkmak için kara yolunu alternatif olarak kullanmaları gerektiğini ayrıca açıkladı. LibyaTunus sınırın kapatıldığını ve çok fazla yoğunluğun olduğunuda ayrıca belirttiler.  Eğer bu sınır kapısına ulaşsanız bile geçişlere sizin güvenliğiniz için geçiş verilmeyeceğini söylediler.

Vatandaşlarımızın Bakanlığımızca yapılabilecek uyarı ve duyuruları takip etmeleri, her hal ve karda şahsi güvenlikleri için mümkün olan tüm tedbirleri almayı sürdürmeleri yerinde olacaktır.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.