Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

THY, ABD’nin Virgin America hava yolları ile anlaştı

19 Nis 2015
THY, Amerika'lı havayolu firması Virgin America ile ortak uçuşlar için anlaştı. Ortak uçuşun kapsamı code share olarak belirlendi. Ortak uçuşlar Mayıs ayıdan itibaren başlayacağı bildirildi. Thy ve Virgin America arasındaki anlaşmanın sonuçlandı. Abd Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilecek izin ile de 13 Mayıs itibariyle ortak uçuş işlemleri başlayacaktır.

Ortak Uçuş Güzergahları

Los Angeles – Boston Havalimanı Los Angeles – Chicago Havalimanı Los Angeles – Las Vegas Havalimanı Los Angeles – New York JFK Havalimanı Los Angeles – San Francisco Havalimanı Los Angeles – Seattle Havalimanı Los Angeles – Washington Dulles Havalimanı San Francisco – Boston Havalimanı San Francisco – Chicago Havalimanı San Francisco – Las Vegas Havalimanı San Francisco – New York JFK Havalimanı San Francisco – Portland OR Havalimanı San Francisco – San Diego Havalimanı San Francisco – Seattle Havalimanı San Francisco – Washington Dulles Havalimanı San Francisco – Washington Reagan Havalimanı
Yorum Yap !