Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

AnadoluJet

8 Kas 2014
anadolujet ucuz uçak bileti

Teknolojinin günümüz şartlarına göre çok hızlı gelişmesi sonucunda şüpesiz ulaşımada etkisi olmuştur. Ulaşımda ki gelişmler ülkemizde de gelişmektedir. Hızlı trenler, hava yolları, kara yolları sürekli gelişmekte olup kullanıcılarıda her geçen gün artmaktadır. Özellikle kolay ulaşım olan hava yolları ulaşımı ülkemizde son zamanda kullamı artmıştır. Teknolojinin ilerlemesi sonucu son zamanlarda ülkemizde açılan çok sayıda hava alanı vardır.

Hava yollarında bu gelişmeler olduğu için bir çok kurumsal uçak firması kurulmuştur. Kurulan bu hava yolu şirketleri rekabeti arttırmış olmasından dolayı uçak biletlerini çok ucuz ve uygun bir şekilde bulmanız mümkün. Havaalanlarının bu denli çoğalması Türkiye’ nin dört bir yana uçaklarının ve seferlerinin başlaması sonucunda Anadolujet’ te kurulan kurumsal şirketlerden biri olarak gözümüze çarpmakta.

Hava yolu şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Anadolujet firmasının önemi büyüktür. Hem güvenli uçuşlarınızda hemde Türkiye ‘nin her yerine ulaşım sağlamısı sonucu sıklıla kullanılan bir firma haline gelmiştir.

Bizim sitemiz üzerindende bilet satışı yapılamakta olan atlasjet firmasının biletlerine artık çok kolay ulaşabilirsiniz. Ulaşım için hava yollarını tercih ediyorsanız sizde sitemize girip hem uyguna hem ucuza bilet bulabilirsiniz. Kurumsal şirketimiz siz değerli müşterileri için komisyonlarını en alt seviyelerde tutmaktadır. Altlasjet firmasınında uçak bileti fiyatlarını uygun fiyata bulabilceğiniz bir siteye sahibiz. Hava yolları ulaşımda bir dev haline gelen atlasjet sayesinde hem ülkemizin her yerine huzur ve güzven içinde uçabilirsiz. Sizde kaliteli ve güvenli bir uçuş istiyorsanız bizde bu isteklerinize cevap vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Atlasjet ile ilgili bilinmesi gereken bilgiler:

AnadoluJet, 2008 tarihinde kalabalık insan kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla Türk Hava Yolları ‘nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari kurumsal firma olarak kurulmuştur. Maliyet avantajlarının bilet ücretlerine yansıtılmasıyla hava yoluyla seyahat daha cazip hale getirilmiştir. Ankara hatlarındaki yolcu sayısı %65 yükselmiştir, doluluk oranları %85 seviyesi yüksek bir duruma gelmiştir. 5 uçakla operasyona başlayan AnadoluJet, ilk yılında 8 uçaklık, 2010 yılının ilk yarısında ise 16 uçaklık bir filoya ulaşmıştır. 2012 ilk 6 ay içinde ise 20 uçakla hizmet vermeye başlamıştır. Başkentin konumuna yakışır şekilde hizmeti tüm Anadolu’ya; cazip ücretlerle güvenli, hızlı ve zamanında uçuşlarla temel ihtiyaç olarak yaygınlaştırmak istenmiştir. Ulaşım ağını günden güne arttırarak hava ulaşımının sektör içindeki yerini daha sağlam bir temele oturtmak istemektedir. Sloganı: “Uçmayan Kalmasın!” Anadolu’nun 40 noktasına yolcu taşıyan AnadoluJet, THY A.O. – Bölgesel Uçuşlar Başkanı İbrahim DOĞAN ve ekibi tarafından yönetilmektedir.

 

Türkiye gibi yüzölçümü geniş ülkelerde kara ve demiryolu ile yapılan seyahatlerin süreleri oldukça uzun olmaktadır. AnadoluJet, Anadolu halkının şehirler arası seyahatlerini daha yoğun olarak havayolu ile gerçekleştirme imkânı sağlamayı ve böylece seyahat edecek yolculara büyük bir zaman tasarrufu sağlamayı amaçlamaktadır. Ankara merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren şirket böylece bir yandan yerli turizme, diğer yandan da Anadolu genelindeki ticari ilişkilerin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Bu yöndeki en somut adım, AnadoluJet uçuşlarında en düşük ücretin, vergiler hariç 39 TL olarak belirlenmiş olmasıdır. THY biletlerinin satıldığı tüm satış kanallarından AnadoluJet biletleri de temin edilebilmektedir.

 

Ekonomi fiyat bilet konusunda rakibi olmayan Anadolujet ile Türkiye’nin her yerine ve Kıbrıs’a en ucuz uçak bileti fiyatları ile uçabilirsiniz. Özellikle Yurtiçi uçak bileti satın alırken bunu gözden kaçırmamak gerekmektedir. Vergiler hariç en ucuz uçak bileti 39 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Bu sayede en ucuz uçak firması olmuştur. Eğer Andolujet sayesinde siz de ucuz uçak bileti satın almak istiyorsanız bu durumda uçak bileti satan web sitemizden faydalanabilirsiniz. Web sitemizden uçak bileti fiyatları sorgulatabilir, uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

Yorum Yap !

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

En Çok Seyahat Edilen Yerler
 • İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi ..

 • Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bu özelliği ile pek çok imkana da sahiptir. Bu imkanlardan bazıları bu ilimize özel iken bazıları da ülkemizin güzel desenindeki özelliklerdir. Bu özel yönleri arasında başkent olmasının yanında Türkiye’nin askeri merkezi ..

 • İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden. Ayasofya Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar ..