Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

AtlasJet

8 Kas 2014
atlasjet havayolları uçak bileti

Ulaşımda bildiğniz gibi kara yolu ile ulaşım, hava yolu ile ulaşım, deniz yolu ile ulaşım ve demir yolu ulaşım olmak üzere 4 ayrılır. Bunlardan en hızlısı tabikide hava yoluyla ulaşımdır. Ülkemizde de hava yolu ile ulaşım son zamanlarda oldukça ilerlemiş durumda, bir çok havalanı açışılı gerçekleşti. Bu sebeblerle birlikte kurumsal uçak şirketleri her geçen günde seferlerini arttırmakta ve farklı yerlerde de hava alanlarının açılmasından dolayı kullanıma sundukları uçak sayısında artış yapmışlardır. Bir çok firmadan sadece biri olan atlas jet hem yurt içi hem yurt dışı seferlerini arttırmış durumdadır.

 

Sizde atlasjet uçak bileti almak isterseniz şuanda bulunduğunuz web sayfasından kolaylıkla alımını gerçekleştirebilirsiniz. Alımını yapmak için yukarıdaki arama formuna geliş, gidiş ve gün bilgilerinizi girmek. Girmiş olduğunuz bilgilerle atlasjet güvencesiyle uçuş keyfine ulaşmak istiyorsanız yan taraftan senekleri daraltarak sadece atlasjet kısmını seçebilirsiniz.

 

Atlasjet kurumsal uçak firmasıyla ilgili kısaca bilgi verelim:

Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu taşımacılığı ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlanı almış olan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Uçuş operasyonuna 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçak ile başlayan ve Eylül 2001’de aynı tipte üçüncü uçağını alan Atlasjet, Temmuz 2003 tarihinde yine aynı tipte dördüncü uçağını da filosuna dahil etmiştir. Nisan 2004’e gelindiğinde, Murat Ersoy’un önderliğinde Atlasjet’te yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından “İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere Atlasjet ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır. Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra IATA üyesi olan ve IOSA tescilini alan Atlasjet, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir. 1 Şubat 2006 itibariyle Öger Grubu’nun Atlasjet’te bulunan % 45’lik hissesi devralınmıştır ve Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Murat ERSOY getirilmiştir.

 

Atlasjet “maksimum uçuş güvenliği”ni temel prensip olarak belirlemiştir. Bu sebeple Atlasjet Teknik Departmanı, uçuşların en güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlamak için sürekli çalışmaktadır. Atlasjet filosunda bulunan uçakların Transit ve A-check bakımları, konaklama bakımı, arıza giderme ve modifikasyonları gerekli olan JAR 145 belgesine sahip yetkin Atlasjet teknik personeli tarafından yapılmaktadır. A seviyesi dahil tüm Hat Bakım Hizmetleri’ni diğer şirketlere verebilecek donanımdadır.

 

Atlasjet’i diğer firmalardan ayıran en büyük özellik jetmil denilen kartı siz değerli kullanıcılarının hizmetine sunmasıdır. Jetmil, Atlasjet’in yolcularına sunduğu müşteri bağlılık programıdır. Programın sunduğu karta sahip yolcular, yaptıkları yolculuklarda Jetmil puanı kazanır ve kazandıkları puanlarla Atlasjet’ten indirimli ya da ücretsiz uçak bileti alabilir. Jetmil bağlılık programına üyelik ücretsizdir. Jetmil kart, Jetmil elite kart, Jetmil junior club kart, Jetiş kart ve Jetmil family kart olmak üzere 5 tip Jetmil üyeliği bulunmaktadır. Tüzel kişiler, gruplar, dernekler ve 2 yaşını doldurarak 3 yaşından gün almış özel gerçek kişiler Jetmil üyesi olabilir.

Atlasjet sahip olduğu kaliteli hizmeti en ucuza vermek düşüncesine sahiptir. Bu düşünce ile kendi hizmet kalitesinde en ucuz uçak bileti sağlamak için siz değerli müşterilerine kampanyalı uçak bileti sağlamaktadır. Bu kampanyalar ile de ucuz uçak bileti almak kolaylaşıyor. Bu kolaylığı sağlayan atlas jet ile yapmanız gereken uçak yolculuğu için almanız gereken biletleri daha önceden satın almaktır. Erken rezervasyon ile en ucuza uçak bileti bulabilirsiniz. Bu ucuz uçak biletlerini sadece kampanya dönemlerinde değil aynı zamanda erken rezervasyon ile de elde edebilirsiniz. Yurt içi uçak bileti veya yurt dışı uçak bileti almak istediğinizde eğer aradığınız ucuz uçak bileti fiyatları yanında konfor sınıfı ise atlasjet tam aradığınız sınıftır.

Yorum Yap !

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

En Çok Seyahat Edilen Yerler
 • İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi ..

 • Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bu özelliği ile pek çok imkana da sahiptir. Bu imkanlardan bazıları bu ilimize özel iken bazıları da ülkemizin güzel desenindeki özelliklerdir. Bu özel yönleri arasında başkent olmasının yanında Türkiye’nin askeri merkezi ..

 • İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden. Ayasofya Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar ..