Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

BoraJet

8 Kas 2014
borajet uçak biletleri

BoraJet havayolları, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek dolmuş uçak taşımacılığını başlatan İstanbul merkezli bölgesel bir hava yolu şirketidir. Bu özellikleri ile Türkiye’de ilk olup 22 Nisan 2010 günü T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden (SHGM) tarafından verilen ruhsatını alarak başlamıştır çalışmaya. Dolmuş uçak ile bölgesel anlamda taşımacılıkta da ilki başlatmıştır. İç hatlarda 17 noktaya, yurt dışı hatlarda 4 ülkeye ve 5 noktaya uçuş yapmaktadır. 5 adet ATR 72-500 model uçak ve EMB 180 modeli uçaktan da 2 adete sahiptir, adet daha EMB 180 modeli beklenmektedir Temmuz 2014 itibariyle. Yurt dışı hatlarında Yunanistan, Fransa, Lübnan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne uçmaktadır.

Ortak uçtuğu hava yolları olarak Anadolujet mevcut bir tek, zamanla bu sayının da artması bekleniyor.

Sahip olduğu 68 kişilik kapasiteli 5 adet ATR 72-500 modeli uçaklar ile dolmuş uçak taşımacılığına başlayalı 4 yıl olmasına rağmen kısa sürede ciddi bir pazar payı yakalamış durumda şirket. Bu hızını ileriki yıllarda da koruyacak gözüken şirketin birincil hedefleri olarak gözüken hedefler kısa ve orta mesafede ama özellikle de kısa mesafede ucuz uçuşlar ile insanların ihtiyaç duyduğu ekonomik yolculukları sunmayı planlamaktadır. Şirket rakibinin olmadığı bu alanda ilerlemesini sürdürürken teknik personel bakımından da kalitesini düşürmemektedir. Bu kaliteli teknik personel ile sağlam bir bakım, onarım ve modifikasyon imkanların sahiptir.

Dolmuş uçak projesindeki vizyonu yükselen şirket 2 yunan adasına(Rodos ve Mykonos’a) seferler başlatmıştır. Bu seferler ile hem geniş filosunu müşterilerinin hizmete sunma fırsatı bulmuştur hem de genişleme imkanı bulmuştur. Yurtdışı seferlerinde Yunanistan dışında Fransa, Lübnan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine seferlerini hizmete sokmuştur. Yakın zamanda Borajet havayollarının filosuna kattığı E190 Jet Uçakları yakın zaman içinde haziran 2014’de Türkiye’ye gelmiş olup, Türkiye’de yeni bir nefes getirmiştir. Bu yeni nefes ile yolcular daha konforlu ve keyifli bir yolculuk deneyimine sahip olacaklardır. Bu uçaklar dışında Borajet’in filosuna kattığı ultra uzun menzilli özel iş jetleri ile de iş adamlarının isteklerini en iyi şekilde cevaplamayı hedeflemektedirler.

 

Borajet ile uygun fiyatlı uçuşlar sayesinde ucuz uçak bileti satın almak için uçak bileti satan web sitemizi kullanabilirsiniz. Borajet sahip olduğu ekonomi fiyat uçak bileti ile en ucuza uçuş sağlamaktadır. Bu ucuzluk imkanını daha da arttırmak isterseniz erken rezervasyon uçak bileti alımı ile de arttırabilirsiniz. Ayrıca kampanyalı dönemlere rast gelebilmeniz durumunda daha da ucuz uçak bileti temin edebilirsiniz. Uçak bileti sorgulamak isterseniz uçak bileti satan web sitemizden yapabilirsiniz. Uçak bileti rezervasyonu yapmak isterseniz web sitemizden yapabilirsiniz. Kampanyalı uçak bileti imkanları için uçak bileti satan web sitemizi takip etmeniz yeterli olmaktadır.

Yorum Yap !

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

En Çok Seyahat Edilen Yerler
 • İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi ..

 • Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bu özelliği ile pek çok imkana da sahiptir. Bu imkanlardan bazıları bu ilimize özel iken bazıları da ülkemizin güzel desenindeki özelliklerdir. Bu özel yönleri arasında başkent olmasının yanında Türkiye’nin askeri merkezi ..

 • İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden. Ayasofya Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar ..