Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Onur Air

8 Kas 2014
Onurair ucuz uçak bileti

Onur Air 1992 yılında kurulmuş Türkiye’nin özel hava yolu şirketlerinden hala faaliyetini gösteren bir firmadır. Türkiye’nin en büyük hava yolu şirketidir. Şirketin yurt içi ve yurt dışı uçuşları mevcut olup, 86 noktaya 22 uçak filosu ile uçuş yapmaktadır. Bu uçuşlar için sahip olduğu teknik destek ve bakım hizmetleri ile özel hava yolu arasında sağlam bir yeri var olmakla birlikte Onur Air Teknik Bakım merkezi ile uçak bakımlarını sorunsuz ve kısa sürede halletmektedir. Bu bakımlar her türlü bakım olarak geniş bir kapsamda yapılmaktadır, bu bakımları motor, kanatlar, bileşenlerin bakımı ve onarımı olarak sıralayabiliriz. Bu hizmetlerindeki kalitesi ile kaza ve kırım olaylarını ciddi düşük yaşanmaktadır. Bu sayede uçuşlarda düşük olay, kaza ve kırım sorunları ile özel hava yolu şirketleri arasında ciddi bir yerdedir.

 

Şirket 2013 yılında 20 yıllık sahibi Cankut Bagana tarafından 250 milyon dolara satılmıştır, yeni sahipleri ise %51’lik hisse ile Kudret Tuncel ve %49’luk hisse ile Mehdi Shams olmuştur. Diğer özel hava yollarına nazaran daha yüksek bir kaliteye sahip olduğunu EN9110:2005 standart ve kalite belgesi ile kanıtlamıştır. 2003’te iç hatlarda ucuz uçuşlar başlatarak, diğer hava yollarından bir fark ortaya koyarak öne geçmiştir. Bu fark sayesinde 10 yıl sonrasında 250 milyon dolar değere satılarak, en pahalı özel hava yolu şirketi arasında girmiştir Türkiye’de. Onu Air’in merkezi İstanbul Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı’nda bulunmaktadır, sloganı ise “Uç Türkiye Uç”.

 

İlk yıllarında kiraladığı uçaklar ile başlamıştır, bu uçaklarla elde ettiği başarı sonucunda şirketi büyütmüş ve özel hava yolları arasında ciddi bir yer elde etmiştir. Zamanla kendi uçaklarını da almış ve filosunu 2’den 22 ye ulaştırmış Haziran 2014 itibariyle. Yıllık 1.4 milyon yolcu taşımaktadır, bu kadar yüksek yolcu sayısı ile boş koltuk sayısı düşük olmuştur.

 

Onur Air aynı zamanlarda veya yakın zamanlarda açılan kapanan yedi hava yolu şirketinin aksine gittikçe büyümüş durumdadır. Bu durumunda pek çok etken olsa da kaliteli hizmet, uygun fiyat, nitelikli teknik personel ile uçuş güvenliğini sağlaması sonucunda çok tercih edilen bir özel hava yolu olmuştur.

 

OnurAir sahip olduğu ekonomi bilet ile yurt içi uçak bileti fiyatlarını ekonomik bir düzeyde tutabilmiştir. Bu tutumu sayesinde de ucuz uçak bileti denince akla gelen firmalardan olmuştur. Yurt içi uçak bileti almak isteyenler için ciddi bir alternatif konumunda olan onur air ile ucuz yurt içi seyahat artık hiç de zor değildir. Bu fiyatları daha da ucuzlatmak mümkündür. Ucuz uçak bileti almak isteyen kullanıcıların isteklerini yerine getirmek için kampanyaları takip etmeleri gerekebilmektedir. Bu gereklilik zorunluluk olmamakla birlikte daha ucuz uçak bileti bulabilmelerini de sağlayabilmektedir. Ayrıca erken rezervasyon ile de ucuz uçak bileti bulmak mümkün olmaktadır. Bu iki etken dışında yapılabilecek tek şey uygun hava yolu firmalarını takip etmektir. Havayolu firmaları arasındaki rekabet nedeniyle de ucuz uçak bileti bulmak uçak bileti satan web sitemizden mümkündür. Uçak rezervasyonu yapmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Ayrıca uçak bileti sorgulama işlemi için de web sitemizi kullanabilirsiniz. Bu işlemler için herhangi bir ücret almamaktayız.

Yorum Yap !

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

En Çok Seyahat Edilen Yerler
 • İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi ..

 • Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bu özelliği ile pek çok imkana da sahiptir. Bu imkanlardan bazıları bu ilimize özel iken bazıları da ülkemizin güzel desenindeki özelliklerdir. Bu özel yönleri arasında başkent olmasının yanında Türkiye’nin askeri merkezi ..

 • İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden. Ayasofya Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar ..