Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

SunExpress

8 Kas 2014
Sunexpress havayolları ucuz uçak bileti

SunExpress Antalya merkezli hava yolu şirketi olarak 1989’da kuruldu. Kuruluşunda hisse dağılımını %50 Türk hava yolları, %50’si Lufthansa’ya aittir.

SunExpress, Türkiye’de ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahip kaliteli bir hava yoludur, bu kalitesini de sertifikaları ile kanıtlamıştır. Şirket Almanya başta olmak üzere, uzun süre Avrupa ve Antalya arasında turistik seferler düzenlemişdir. Ayrıca Antalya – Frankfurt seferi ile Türkiye’nin yurtdışına tarifeli sefer düzenleyen ilk özel havayolu şirketi oldu. Ticari işletme merkezinin Antalya’da olan şirket ikinci merkezini İzmir’de açtı ve ikinci merkezini iç hatlar seferlerini başlatmak için kullandı.

2001’deki ilk oluşundan beri şirket uçuşlarını hızla arttıran şirket, İzmir’i Anadolu şehirlerine aktarmasız bağlayan ilk şirket olarak halen İzmir’den en çok Anadolu şehrine uçuş gerçekleştiren havayolu şirketi olarak faaliyetlerine devam ediyor. 2010 yılında ilk defa Anadolu’nun şehirlerinden Almanya’ya direk uçuşlar ve SunPoints yolcu avantaj programları başlattı. Bu program ile yolcular puanı uçuş yaptıkça toplayıp, sonrasında ücretsiz bilet için kullanabilmekteler. SunPoints ile sık yolculuk yapan yolculara ekstra ayrıcalıklar da tanınmaktadır, örneğin 10 kilogram fazladan bagaj miktarı gibi. Dünyada 93 noktaya 64 uçak ile uçan SunExpress charter seferleri ile de geniş bir hizmet ağı ve kalitesi sunuyor. Charter uçuş olarak Almanya’dan Anadolu kentlerine direk uçuşlar ile kızıl deniz, Kuzey Afrika, Kanarya Adaları, gibi popüler noktalara charter hizmeti vermekte, ayrıca Irak’ın Erbil ve Bulgaristan’ın Varna kentine de seferler başlattı.

Haftada 800’den fazla charter ve tarifeli uçuşu bulunmakta olan SunExpress’in Türkiye ve Avrupa dahil bir çok ülkesinde 2100 çalışanı bulunmaktadır. Pek birimi ve bölümü Haziran 2012’de açılışını yaptığı SunExpress Plaza’da görev yapan şirket, güneş panelleri ile “yeşil” bir bina olarak kendi elektriğini kendisi üretiyor, binanın özel tasarımı sayesinde istenmeyen ısı içeriye girmiyor ama güneşin yararlı ışınlarına izin veren yepyeni bir teknoloji kullanıyor. Antalya’da toplam 8.019 metrekare üzerine kurulu olan bu bina 87 ofise, 12 toplantı odasına, 10 brifing, 6 eğitim ve 1 simülatör odasına sahip modern bir ortama sahip.

Antalya havalimanından iç hatlarda 9 adet uçuş noktasına iken, dış hatlarda 26 noktaya uçuş hizmeti veriyor, ikinci uçuş merkezi olan İzmir’de ise 13 iç hatlar, 12 dış hatlar uçuş hizmeti vermektedir.

 

Kendi sınıfı içinde en uygun fiyatlı uçak biletlerine sahip olan Sunexpress ile business class’ın tadını çıkartacaksınız. Bu sayede en konforlu yolculuklar en uygun fiyatlı uçak biletleri ile olabilmektedir. Ucuz uçak biletleri kapsamında incelediğimizde sun express, kendi sınıfı olan business sınıfında gerçekten en ucuz uçak bileti fiyatlarını sunmaktadır. Bu ucuz fiyatlar ile business class için en ucuz uçak biletlerini web sitemizden satın alabilirsiniz. Uçak bileti almak veya uçak bileti sorgulama işlemi için web sitemizi kullanabilirsiniz.

Yorum Yap !

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

En Çok Seyahat Edilen Yerler
 • İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi ..

 • Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bu özelliği ile pek çok imkana da sahiptir. Bu imkanlardan bazıları bu ilimize özel iken bazıları da ülkemizin güzel desenindeki özelliklerdir. Bu özel yönleri arasında başkent olmasının yanında Türkiye’nin askeri merkezi ..

 • İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden. Ayasofya Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar ..