Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Kurumsal

10 Kas 2014

Kurumsal anlamda ikinci yılını dolduran şirketimiz ile ilgili başarı dolu mazimizde halkımızın uygun fiyatlı uçak bileti ihtiyacını karşıladık. Bu ihtiyacın temelinde ise halkımızın hızlı ve uygun fiyatlı seyahat etmek ihtiyacı vardı. Bu ihtiyacı iyi kavrayan şirketimiz bu ihtiyacın giderilmesi gerektiğine karar vermiştir. Bu kararı kurumsal şekilde uygulamak için uzman ve alanında yetkin kişiler ile işe başladık iki yıl önce. İkinci yılımızda gördüğünüz gibi online uçak bileti satışına başladık. Bu işe de işlerimizin büyümesi üzerine karar verdik. Bu karar sonucunda karşınızda duran web sitemiz ortaya çıktı. Bu sitemizi yaparken en son teknoloji ve tasarım trendleri üzerinden göz zevkinizi baz alarak tasarladık. Bu sayede yaptığımız her işte devam ettirdiğimiz kalitemizi bu alanda da gösterdik.

 

Hedeflerimiz gereği yaptığımız hamleler sadece internet sitesi kurmak değil elbette. Bu kurulumu yaparken uzman bir kadro oluşturmakta kurumsal hedeflerimiz arasındaydı. Bu hedefi başardıktan sonra da yaptığımız iş online uçak bileti satış sistemimizi kurmak oldu. Bu kurumsal çalışan sistemimiz ile sahip olduğumuz bütün avantaj ve kampanyaları web sitemizden takip etme olanağını sağlamaya başladık. Bu yeni hizmetimizde paylaşmamız gerekenler arasında olduğunu düşündüğümüz bazı özellikler mevcut. Bu mevcut özellikler arasında avantajlı ve kampanyalı uçak bileti satışlarımız var. Bu avantajlı ve kampanyalı uçak bileti satışlarımız bizi diğer kurumsal çalışan firmalardan ayıran özelliğimizdir. İhtiyaç duyduğunuz her yere ve zamanda uçak biletlerini en uygun fiyatla bulacak bu web sitesi sayesinde siz de bu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

 

Şirketimiz müşterilerine karşı sorumluluğunu en uygun fiyatları sunarak yerine getirmektedir. Bu sorumluluk ile müşterilerimiz ve biz ciddi bir ilişki kurmaktayız. Bu ciddi ilişki sayesinde müşterilerimiz ile aramızda bir alışverişte olmaktadır. Kurumsal anlayışımız çerçevesince gelişen bu alışveriş ile müşterilerimizin sahip olduğu paranın karşılığını tam olarak almalarını sağlıyoruz. Bu karşılıklı alışverişte kurumsal anlayışımızın bir ürünü olarak da verdiğimiz hizmetin desteğinden bahsetmemiz gerekir. Bu hizmetlerin desteğini sağlayacak olan kurumsal personelimizin aldığı eğitimler ve geçmişlerindeki benzer veya aynı iş tecrübesi sayesinde size en iyi hizmeti sunabiliyorlar.

Yorum Yap !

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

En Çok Seyahat Edilen Yerler
 • İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi ..

 • Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bu özelliği ile pek çok imkana da sahiptir. Bu imkanlardan bazıları bu ilimize özel iken bazıları da ülkemizin güzel desenindeki özelliklerdir. Bu özel yönleri arasında başkent olmasının yanında Türkiye’nin askeri merkezi ..

 • İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden. Ayasofya Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar ..