Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Hakkımızda

10 Kas 2014

Firmamız 2013 yılında kurumsal anlamda bilet satışı yapmaya başlamış ve  takip eden yıllarda bir çok girişim ile daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. İlk adımı internet üzerinden müşterilerimiz kimseye bağımlı kalmadan kendi biletleme işlemlerini kendileri gerçekleştirmesi amacıyla hazırlamış olduğumuz web sitesini yayına almakla başladık.  Bu girişim projesi ile siz değerli müşterilerimizin evinden dışarı çıkmadan kendi uçuş seyehatlerini kendileri tarafından yapılandırabilmesini ve biletleme işlemlerini kendilerinin oluşturabilmesi amaçlandı. Bu işlemleri yaparken en ucuz fiyat prensibi ve aynı anda birden çok havayolu firmasını görüntülenebilmesi ihmal edilmedi. Bu girişimcilik projesinde asla ve asla kalite göz ardı edilmedi. Bu projedeki en önemli olgular ise hizmet kalitesi, kolay kullanılabilirlik,ucuz fiyat ve müşteri memnuniyeti olmuştu.

Uçak bileti fiyatlarında uygun fiyatı sağlayabilen bir firma olarak hizmet kalitemiz ile de övünebilmemizi sağlayacak kadar kaliteli işler çıkardığımız hakkında mübalağa olmayan övgüler alıyoruz. Buradan aldığımız motivasyon ile daha da güçlü şekilde işlerimize devam edebiliyoruz. Kurulduğumuz günden beri yaptığımız her ticari işte kendimize ilke edindiğimiz değerler ile siz değerli müşterilerimizin saygısını kazanmayı başardık. Bu saygıyı ise asla sermaye olarak harcamadık, onu hep ilk gün sahibi olduğu manevi değeri ile birlikte koruduk ve büyüttük. Bu koruma ile motivasyonumuzu daha da yüksek tutmayı başardık. Biz sahip olduğumuz yüksek motivasyonlu ve alanında yetkin kişiler ile en iyi hizmeti sunmaktaya devam ediyoruz.

Sahip olduğumuz kaliteli ve yüksek teknoloji alt yapımız ile sizin bilet ihtiyaçlarınızı hem yurt içi  hem de yurtdışı  olarak karşılıyoruz. Bu karşılama sırasında size en uygun fiyatları teklif ediyoruz. Sahip olduğumuz geniş firma yelpazesi ile her tür fiyat aralığı ve mesafede uçak biletini karşılayabilmekteyiz. Bizden istediğiniz fiyat aralığı(ekonomi, business, first class ve bunların arasında bulunan mevki çeşitleri) ve gitmek istediğiniz şehir veya ülke için mutlaka uygun bir uçak mevcuttur. Bunları sorunsuz, sıkıntısız ve uygun fiyatlı sağlamak misyonumuz ile ihtiyacınız olan uçak biletlerini sağlamak için online hizmete başladık. Bu durumda online satış sayesinde yaptığımız işleri sizin ayağınıza getiriyoruz.

Ucuz uçak bileti konusunda kısaca size en iyi imkanları sağlar.

Yorum Yap !

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

En Çok Seyahat Edilen Yerler
 • İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi ..

 • Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bu özelliği ile pek çok imkana da sahiptir. Bu imkanlardan bazıları bu ilimize özel iken bazıları da ülkemizin güzel desenindeki özelliklerdir. Bu özel yönleri arasında başkent olmasının yanında Türkiye’nin askeri merkezi ..

 • İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden. Ayasofya Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar ..