Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Hizmetlerimiz

10 Kas 2014

Gelişen teknoloji ile birlikte mesafeler kısalmaktadır. Bu kısalma sayesinde insanlar eskiden uzakta kalan sevdiklerine de daha çabuk ulaşabilmekteler. Bunun dışında ayrıca ticari ilişkilerde gelişmektedir. Makina ve uçak teknolojisinde sağlanan gelişmeler bunları sağlamaktadır. Bu gelişmeler ile yapılacak işlemler kısalıyor. Bu kısalmış işlemler sayesinde satıcılar daha uzaktaki müşterilere ulaşabilmektedir. Bu durum onların sadece kâr miktarını değil aynı zamanda ulaştıkları müşterilerinde artmasını sağlıyor. Bu durumda daha çok müşteriye ulaşmak isteyen her iş veren bu teknolojileri kullanmak veya sahip olmak zorunda olacaktır. İşte uçuş ve uçak teknolojisi bu noktada devreye giriyor. Uçakların son elli yılda kat ettiği inanılmaz ilerleme ile taşımacılık çok ilerledi. Maliyetler inanılmaz düştü, bu düşüş sonucu kargo ve taşımacılık alanı istihdam artışı yaptı. Bu artış pek çok insana iş kapısı oldu.

Uçak ile taşımacılık başladığı 1920’lerden beri sürekli gelişti. Bu gelişim içinde güvenlik önlemleri hep üstte tutuldu. Bu sayede de kazalar hep en düşükte tutuldu. Bu en düşük sayıda tutuldu. Bu sayının oranı ise 70’de bir oranında ortalama olarak. Bu düşük sayı sayesinde yapılacak seyahatin güvenliği kara yoluna göre çok daha yüksek oluyor. Kara yolunda herhangi bir hatanız olmasa bile bir kaza anında başınıza gelecek olaylar ile başka bir sürücünün suçunu bile çekmeniz gerebilmektedir. Hava yollarında böyle bir durumun olma ihtimali milyonda birden daha az olmaktadır. Ayrıca pilot lisansı almak için gereken şartların zorluğu ile araç şoförlüğünün şartlarındaki büyük fark ise başka bir güvenlik şartını da akla getirmektedir.

Kurumsal anlamda verdiğimiz hizmetlerimiz online uçak bileti satışı yapmak, uçak biletleri ile ilgili kampanyaları duyurmak ve bunların desteğini vermektir. Bu hizmetlerimiz arasında uygun fiyatlı uçak bileti satışı ile müşterilerimize istedikleri yer ve zamanda uçak bileti sağlamak var. Ayrıca bilet satışları ile ilgili kampanyalardan da bahsedeceğimiz web sitemiz ile en uygun fiyatlı biletlere kavuşmanızı sağlamak hizmetimiz mevcut.

Bu hizmetlerimiz ile yapmamız gereken işimizi başarıyla yapıyoruz. Kurumsal anlamda yaptığımız satışımız ile elde ettiğimiz imkanları yine müşterilerimize daha iyi hizmet için kullanıyoruz.

Yorum Yap !

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

En Çok Seyahat Edilen Yerler
 • İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi ..

 • Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bu özelliği ile pek çok imkana da sahiptir. Bu imkanlardan bazıları bu ilimize özel iken bazıları da ülkemizin güzel desenindeki özelliklerdir. Bu özel yönleri arasında başkent olmasının yanında Türkiye’nin askeri merkezi ..

 • İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden. Ayasofya Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar ..