Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Corendon Almanya’yı Fethetti

21 Kas 2014
ucuz uçak bleti

2014 yılındaki hedeflerinde Almanya pazarına sağlam giriş hedefleyen Corendon Airlines pazarın en güçlü tur operatörleri ile yaptığı işbirilikleri sonucunda Alman turist sayısını ve konumunu yaklaşık 15 havalimanından Antalya’dan 250 bin koltuk olarak kararlaştırmıştır.

2014 yılının sonuna geldiğimiz Kasım ayında Cordeon Airlines, belirlediği hedefin üzerine çıkarak %88den fazla bir doluluk oranı ile tutturmuştur. Bu hedefini üstün hizmet ve kalite misyonu ekseninde gerçekleştirmiştir. Sezon sonu itibariyle planlanan yolcu sayısının 100 bin koltuk civarı üzerine çıkarak 35 bin küsür koltuk ile 17 havalimanında hizmet vererek hedeflerini aştı. Hem havalimanı hem de yolcu hedeflerini aştı.

Cordeon Airlines, Avrupa pazarının en büyüğü olan Almanya pazarına girmesi ile birlikte bu pazarda oluşan %5,1 oranında büyümeden olumlu etkilenmiştir. Bu etki için uçak sayısını yaz sezonunda wet-lease uçakları da dahil 12’ye çıkarmıştır.

2014 yılında Almanya operasyonunu Almanya’daki en önde gelen tur operatörleri ile sürdürdü. Cordeon Airlines’ın çalıştığı tur operatörleri Der Touristik, TUI, Thomas Cook/Öger Tours, Vural Öger Touristik, Schauinsland, AllTours, FTI ve ITT. Bu firmalar ile gerçekleştirdiği işbirliğini 2015 yılında da sürdürmeyi ve büyütmeyi planlayan firma, 2015 yılında %10 büyüme hedeflemektedir. Yeni hedefi olarak 14 havalimanı ve 380 bin koltuk oldu.

20 kilogram kargo ve ücretsiz ikramın başarılı bulunması üzerine kış aylarındaki uçuşlarında da aynı uygulamayı devam edeceği kaydedildi. Bu kararı almasını da müşteri memnuniyeti anketinden elde ettiği bilgilerin etkili olduğu belirtildi.

Corendon Airlines CEO’su ve yönetim kurulu başkanı Yıldıray Karaer, Türkiyeye daha kolay ulaşım sağlamak adına “Fark Yarat” sloganıyla çıktıkları bu uzun ve zorlu yolda kalite, eminey ve memnuniyet politikaları ekseninde en iyi hizmeti vermeyi hedeflediklerini” söyledi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.