Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Almatı Uçak Bileti Kampanyası

15 Kas 2014
Almati kampanyalı uçak bileti

Her şey dahil gidiş dönüş İstanbul kalkışlı, İstanbul – Almatı, Almatı – İstanbul arası kampanyalı uçak bileti fiyatı 339Euro’dur. Bu kampanya yalnızca Türk Hava Yolları(THY) biletlerinde geçerlidir. Ayrıntılar için okumaya devam edebileceğiniz gibi, THY’nin web sitesinden de görüntüleyebilirsiniz.

Almatı Hakkında Kısa Bir Rehber

Eski başkent olan Almatı Kazakistan’ın en kalabalık kentidir aynı zamanda. Kazakistan’ın finansal, kültürel ve ticari merkezidir. Eteklerinde kurulu olduğu dağ Tien Shan dağı açık havalarda kentin her yerinden görülmektedir. 1904 yılında inşa edilen Zenov Katedrali dünyanın en muhteşeme sekiz ahşap yapısından birisidir. Bu katedral muhteşeme duvar süslemeleri ile ön plana çıkmaktadır aynı zamanda. Panfilov parkında bulunan Arasan hamamlarındaki Rus, Türk ve Fin hamamları ile yolculuğun rehavetini atabilirsiniz. Devlet Müzesi ile Kazakistan tarihine ışık tutacak pek çok esere ev sahipliği yapmaktadır. Bu müzede pek çok sergi salonu olmakla birlikte, bu sergiler ülkenin arkeolojik ve kültürel mirasına ışık tutmaktadır. Ulusal Müzik Enstrümanları Müzesindeki müzik aletleri sergilerini gezebilir, bu enstrümanların nağmelerini dinleme fırsatını da bulabilirsiniz.

Almatı’da pek çok göz alıcı park ve meydan bulunmaktadır. Merkez Parkı, Cumhuriyet meydanı ve 28 Panfilov Guardsmen meydanı

Kazakistan’ın kültür başkenti olan Almatı, kentte pek çok sayıda opera, tiyatro, bale, dram ve çok sayıda çağdaş oyuna ev sahipliği yapmaktadır. Almatı Bale Tiyatrosu, Aba Opera ve Bale Salonu benzersiz performanslara sahip muhteşem kültür merkezleridir. Ayrıca Kazakistan Devlet Orkestrası ve Kazakistan Oda Orkestrası da Almatı’da yer alır. Chimbulak Kayak Merkezi, en iyi kazak merkezlerindendir. Kentin en önemli eğlence ve spor unsurlarından birisi dağ kayağıdır.

Almatı ya da eski adıyla Almaata sadece Kazakistan mutfağı değil aynı zamanda dünya mutfağına sahip kalite restoranlara sahiptir.

Kampanyalı Almati biletleri için şartlar:

Bilet Alma Tarihleri:

05 Ekim 2014 – 06 Ocak 2015

Seyahat edilebilecek tarihler:

22 Aralık 2014 – 22 Mart 2015

Erken bilet almada rezervasyon yapıldıktan sonraki 3 gün içinde uçak bileti satın alınmalı.

Bu promosyona daha sonra ulaşmak için sitemizin sağ üst tarafında bulunan alana Almaata Uçak Bileti yazarakta ulaşabilirsiniz.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.