Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Birmingham Uçak Bileti Kampanyası

20 Kas 2014
birmingham seyahati

Her şey dahil gidiş ve dönüş İstanbul – Birmingham, Birmingham – İstanbul arası promosyonlu uçak bileti kampanyası ile her şey dahil 149 Euro. Bu kampanya gidiş dönüş uçak bileti ücretinin herşeyini kapsamaktadır.

 

Birmingham, Birleşik Krallığın ilk sanayileşen şehirlerinden birisi. Bu özelliği 20. Yüzyılda giderek kaybetmiştir. Günümüzde en önemli sektör hizmet sektörüdür. Bu sayede gezi ve toplanma yeri olarak özel bir yeri vardır. İçindeki pek çok gezilecek yer mevcut. Bunlar arasında botanik bahçeleri ve cam seraları, değirmenler, Ulusal Deniz Yaşamı Merkezi, Thinkthank Bilim Müzesi, IMAX sineması, Cannon Hill Parkı, Nature Center, West Midlands Safari Park, Soho Evi, Sarohole Mill başlıca yerler.

Botanik bahçeleri ve cam seraları sayesinde pek çok bitki türünü görebilirsiniz. Kentin meşhur değirmenleri ile pek çok ünlüye ilham olmuş bir yerdir. Bu ünlüler arasında j.r. Tolkein, Ozzy Osbourne gibi ünlüler var.

Ulusal Deniz Yaşamı Merkezi ile de neredeyse her tür deniz canlısını görebilirsiniz. Bunların arasında denizatları, piranalar, kaplumbağalar, vatoz balıkları merkezin çeşitleri arasındadır. Hayvanlar ile ilgili gösteriler de mevcuttur ve ilgi çekmektedir. Thinkthank bilim müzesi ise elle dokunarak deneyeceğiniz ve çalışmasını daha iyi anlayacağınız taşıtlar ve endüstriyel makineler ile kendi alanındaki nadir mekanlardan birisi. Cannon Hill parkı tenis, bowling gibi spor aktivitelerini yapılabileceği bir mekandır. Ayrıca göller, ağaçlar ve çiçekler arasında gayet hoşça vakit geçirilebilecek bir alandır.

Nature Center dünyada çok nadir olan kızıl pandaların evi, aynı zamanda diğer pek çok kuş, karaca, su samuru, ve baykuş türlerine ev sahipliği yapmaktadır. Bu özelliği ile bu nadir türleri görebileceğiniz nadir yerlerden birisi durumunda.

West Midlands Safari park ise Birmingham şehrine 10 kilometre civarı uzaklıkta bulunmaktadır. Parkın içindeki 6 kilometrelik bir yol bulunmaktadır. 30 civarı türden 600 civarı hayvanın bulunduğu parkın içindeki 6 kilometrelik yol ile hepsini görebilme imkanınız mevcut. Sürüngenlere ayrı bir bölüm olmakla birlikte, her kıtadan hayvanların olduğu bir alandır. Parkta maymun, deve kuşu, aslan, beyaz aslan, kaplan, zürafa, ceylan, geyik, ren geyiği, kanguru, kurt, zebra, fok, yarasa gibi türler mevcut.

IKON çağdaş sanat galerisi de kesinlikle görülmesi gereken yerlerden birisidir. Burası içinde sahip olduğu cafe ile meşhur bir yerdir.

Kampanyalı Uçak Bileti Şartları:

Seyahat Başlangıç tarihi: 8 – 14 Aralık 2014 arasında olmalıdır.

Bilet Alma Tarihi: 1 Kasım – 14 Aralık 2014 arasında olmalıdır.

En az kalış süresi: 3 gün

En Geç Dönüş Bileti Kesim Süresi: 14 gün

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.