Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Hurgada Uçak Bileti

5 Haz 2015

Eski bir balıkçı şehri olarak anılan Hurgada artık bu konumundan kurtularak dünyanın göz bebeği şehirleri arasında yer almaktadır. Mısır’da bulunan Hurgada mısırın ağırladığı ziyaretçi limitinden

Daha fazla ziyaretçi ağırlamaktadır. Bu harikalarla dolu şehrin insanlara sunduğu başlı başında bilgilerden biride tamamen deniz olmasıdır. Kızıl Deniz’in çocuğu olarak yerel halk tarafından anılan
Bu şehrin milyonlarca balık türüne ev sahipliği yapmasıyla bilinmektedir. Adeta kent çapında bir müze havası vardır. İçerisinde bulundurduğu birçok yaşamsal faktörler ve tatil mekanı konumunda olan bu şehir turistlerin en gözde mekanlarından bir tanesidir.

Kumsallarının güzellikleri göz kamaştıracak derece olan Hurgada şehrinin ülke çapında en çok ziyaretçi kabul eden kentidir. Yoğunluğunu ise kumsallar ve tatil beldelerinde görmeniz mümkündür.
Kent sporlarıyla da ünlüdür. En çokta dalış sporunu göz önünde tutan ve turistlerine bu sporu yaşatabilen kent, kızıl deniz altında yüzlerce hatta binlerce balık türlerini sizlere görme fırsatı sunmaktadır. Deniz aşırı bu kentte insanların ilk hedeflediği şeylerden biri güzel kumsallar tatil beldeleri ve çok kolay şekilde profesyonel dalgıçlar tarafından düzenlenen su altı dalışları dır.

Şehirde güzel zamanlar geçirmek isterseniz ve burayı mesken etmiş birçok gezici turist kesimden de duyacağınız gibi El Gouna’yı tercih edeceksinizdir.
El Gouna yapı ve tasarım konusunda ödüller almış, ülke ve sınırları dışarısında da eşsiz ve tek olma özelliğine sahip içerisinde Kızıl Denizde ilk defa görebileceğiniz şekilde
Eğlence mekanları, restoranlar, pazar  ve alışveriş alanları görebilirsiniz. Birçok alanı içinde kapsayan El Gouna alanı Kızıl Deniz üzerinde tek ve ilk ödül alan belde konumundadır.
Golf sahaları başta olmak üzere uluslararası birçok spor kültürünü burada bulabilirsiniz. Tabi böyle güzel bir yerde çocukları da unutmamak gerek.
Her bir yaş gurubuna göre özel yaşam alanları belde ve tatil seçenekleri çocuklu aile ve tutkulu çiftler için özel tasarlanmış yerleşim alanları sizlere özel seçeneklerle mevcuttur.

Kızın Deniz kıyısı baştan sona El Kornessh caddesi olarak bilinmektedir. Bu cadde üzerinde tatil için aradığınız her şeyi bulmanıza yarar sağlayacak birçok ürün ve eşya bulabilirsiniz.
Aynı zamanda dalış sporu yapmak isterseniz, Blue Paradise adlı yerlerden dalış ve su sporları için eğitim alabilir bu merkezi sistemler sayesinde uzaman ekipler tarafından dalış yapabilirsiniz.

Su kaplumbağalarının oldukça fazla olduğu kızıl denizde birçok deniz canlısı bulabilirsiniz. Unutma fazla derinlikli olan alanlarda köpek balığı görmeniz mümkündür.

Tam bir tatil beldesi olan, yaşam standartlarını dünyayı görmek ve tanımak isteyen insanların tatil alanları için konumlandırılmış olan bu şehre deniz yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Ama en güvenli ve kısa süreli ulaşım ise uçak yolculuklarıyla sağlanmaktadır. Bu yüzden 219 $’a bu muhteşem tatil beldesini ziyaret edebilir, 03 Mart 2015 tarihi ve 04 Mart 2016 tarihi arasında
Alacağınız gidiş dönüş her şey dahil ucuz uçak biletiyle 03 Mart 2015 ve 04 Mart 2016 tarihleri arasında gününüzü belirleyip güzel bir tatilin tadını konforlu bir yolculukla çıkarabilirsiniz.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.