Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet

Promosyonlu Zürih Uçak Bileti Kampanyası

11 Kas 2014
Zurih Uçak Bileti Kampanyası

Her şey dahil gidiş dönüş İstabul – Zürih ve Zürih İstanbul kampanyalı uçak bileti fiyatı sadece 141 Euro`dur. Bu kampanya Türk Hava Yolları kampasımında geçerlidir. Thy nin yaptığı bu kampayanın ayrıntı detaylarını alt taraftan görüntüleyebileceğiniz gibi kendi siteleri üzerindende görüntüleyebilirsiniz.

Zurih Hakkında Kısa Bir Kaç Açıklama;

İsviçrede bulunan Zürih şehri,  ticaret ve kültür merkezi olarak kabul edilmekle birlikte en kaliteli yaşamın sunulduğu şehir ünvanını almaktadır. Dünyanın en büyük mülk yönetimi (UBS), İsviçre uluslar arası finans servisi ve İsviçre borsasıda bu şehirde bulunmaktadır.

Zurih denince ilk akla gelen gezilecek yerler ufak bir tanıtımını şu şekilde yapabiliriz. 853 yılında Alman Kralı Louis tarafından yaptırılan Framünster Kilisesidir. Bu klisenin camları renkli olmakla birlikte mistik bir havası bulunmaktadır. Sizleri esrarengiz bir havanın içine sokacağını emin olabilirsiniz. Grossmünster Kilisesi de aynı zamanda Zurihte bulunmaktadır. Şehir merkezinde bulunan ve  Picasso,March Chagal, Merz gibi sanaçıların sanat eserlerinin bulunduğu Kunsthaus Sanat Müzesini mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. James Joyce`un (İrlanda’lı Edebiyatçı)  heykeli ve mezarının bulunduğu Zulichberg e de ziyaretinizin arasında yer vermenizi tavsiye ederiz. Bruno Weber’s Vineyard Parkı  ve Belvoir Parkı   Seestrasse de bulunmaktadır.  Yaklaşık olarak 25.000 km² olarak yer kaplamaktadır.

Zurihte yapılacak bunca şey varken seyahat planlaması yapmayı unutmayın. Uçak biletinizi bu kappanya ile birlikte satın almak istiyorsanız alt taraftaki şartları sağmak zorunda olduğunuzu unutmayın

Zurih Uçak Bileti için şart ve koşullar alt tarafta listelenmektedir.

  1. 8 Kasım 2014 tarihi ile 31 Mart 2015 tarihleri arasında alacağınız İstanbul kalkışlı Zürih varışlı uçak biletinizi yukarıdaki ücretten satın alabilirsiniz.
  2. Bu uçuşu (özel fiyatı) istiyorsanız seyehat tarihinden 1 hafta önce alma zorunluluğunuz bulunmaktadır.
  3. Rezervasyon yapıldıktan sonra en geç 24 saat içerisinde biletin ödemesinin yapılıp, biletleme işleminin tamamlanması gerekmektedir. Aksi taktirde Zürih Promosyon Uçak Bileti Rezervasyonunuz iptal edilecektir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.