Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet
11 Kas 2014
İstanbul ucuz uçak bileti

İstanbul'un sahip olduğu benzersiz nitelikteki güzelliklerini öğrenmek ve keyfini çıkartmak için bilmemiz gereken bazı şeyler var. Bunlarla istanbul keyfi kat ve kat artacaktır. Siz de bu keyfi kaçırmak istemiyorsanız, sizi de İstanbul'a davet ediyoruz.

İstanbul, Türkiye’nin en gelişmiş, en nüfusu yoğun, en ekonomi piyasası hareketli, bir çok etnik ve kültürel yapıyı içinde barındıran şehridir. Şuan ki verilere bakılarak yaklaşık 17 milyon nüfusa sahip olan İstanbul kendinden çokca söz ettirmekte. Doğal güzellikleriyle önümüze çıkan Istanbul bu zamana kadar bi çok medeniyete ev sahipliği yapmış bulunmakta. iki kıtanın üzerine kurulmuş olan şehrin Avrupa yakasında olan kısmına Avrupa yakası Asya yakasında olan kısmına ise Anadolu yakası denmekte. Bu iki yakayı bölen Istanbul boğazı gerçekten görülmeye değer bir manzaraya sahiptir. Boğazı birbirine bağlayan iki büyük köprü bulunmaktadır. Birisi Fatih Sultan Mehmet köprüsü (FSM) ve diğer Boğaziçi köprüsüdür. Iki kıta bu köprülerle birbirine bağlanmakta ve şimdilerde 3.körü temelide atılmış bulunmaktadır. İki kıtayı birbirine bağlayan diğer bir durum ise yakın zaman açılışı yapılan tüp geçit olan denizen altından yapılmış olan marmaray. Ayrıca kıtalar arasında vapurlarla ulaşım sağlanmaktadır.

 

Türkiye’de sayısız gezilecek yer bulunmaktadır. Bunların en başında da Istanbul gelmektedir. Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan şehir sırası ile Roma imparatorluğu, doğu Roma imparatorluğu, Latin imparatorluğu ve Osmanlı gibi imparatorluklara başkenlik yapmış olmasından dolayı tarihi eser çok bulunmaktadır. Ayasofya, Sultanahmet, Süleymaniye Camisi, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Sultanahmet Meydanı, Taksim Meydanı, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Galata Kulesi, Su Kemerleri, Yerebatan Sarnıcı, Fener Rum Patrikhanesi, yüzlerce cami, kilise ve sinagog gezilebilir. Istanbul yılda bir sefer lale devri gecirmektedir. Şehrin dört bir yanında bulunan korular ve bahçeler bunları en güzel şekilde sergilemektedir. Yıldız korusu, Gülhane parkı, Emirgan korusu, Fetih paşa korusu, Mihrimad korusu, Beykoz korusu ve Çubuklu Hıdiv İsmail Paşa gezilip görülebilecek yeşille iç içe muhteşem manzaraya sahip yerlerdir.

 

Sizde Istanbul’un bu tarihini ve güzelliklerini gezip görmek istiyorsanız bir çok yöntemle şehre gelebilirsiniz. Genelde Istanbul’a yurt dışı ve yurt içi yılda milyonlarca ziyaretçi gelmekte ve bu güzellikleri görmekte sizde bu güzelliklerden mahrum kalmayın. Ziyaretçilerin çoğunluğu genelde hava yolu ulaşımını kullanmakta. Sizde değerli müşterilerimizde İstanbul’u ziyaret etmek istese web sayfamızda yapılan uçak bileti satışlarından kendine uygun olanı alıp gezmeye başlayabilirsiniz.

 

istanbul uçak bileti bulmanız sitemizden kolaylaştı, sadece ne zaman gideceğinizi planlamanız yeterli. Geziceğiniz güne dair önceden bilet alırsanız daha uyguna denk gelir size. Istanbul’a hemen hemen bütün firmaların uçuş seferi düzenlemektedir. Şehr-i İstanbul’a sefer düzenleyen uçak şirketleri şunlerdır; Türk Hava Yolları (THY), Atlasjet, SunExpress, Pegasus, Anadolujet, Onur air, Borajet hava yolu şirketleridir. Sizde web sayfamızından biletinizi alın kolay uçak almanın rahatlığına varın. Hem rahat alım yapın, hemde güvenli alın. Kurumsal olan şirketimiz satışlarında siz müşterilerinin daha uygun fiyatlardan yararlanması için komisyonlarını en alt seviyelerde tutmaktadır. Sizde web sayfamıza gelin fırsatlardan yararlanın.

İstanbul Uçak Bileti'da Bulunan Havalimanları
İstanbul Uçak Bileti Kalkışlı Uçak Bileti
İstanbul Uçak Bileti İLİNİN GEZİLECEK BÖLGELERİ
 • ayasofya gezilecek yer

  İstanbul’da bir inci olarak Ayasofya’yı ziyaret etmeden İstanbul’u görmüş sayılmazsınız.Hem manevi hem de kültürel bir merkez olan Ayasofya’yı görmeden İstanbul’u o saran manevi hava hep bir parça eksik kalacaktır. Bu ..

En Çok Seyahat Edilen Yerler
 • İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi ..

 • Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bu özelliği ile pek çok imkana da sahiptir. Bu imkanlardan bazıları bu ilimize özel iken bazıları da ülkemizin güzel desenindeki özelliklerdir. Bu özel yönleri arasında başkent olmasının yanında Türkiye’nin askeri merkezi ..

 • İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden. Ayasofya Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar ..