Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet
İzmire ait uçak bileti

Türkiye’ nin 3.büyük şehri olan İzmir çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda çok büyük bir ticaret merkezidir. İzmir coğrafi konumu, kültürel ve tarihi zenginliği bakımında çok yönlü olmasından dolayı yılda milyonlarca yurtdışı ve yurtiçi turiste ev sahipliği yapmaktadır.zmir’ in bu kadar tarihi ve doğal güzelliklerinin bulunmasının yanında pek çok üniversitesi bulunmaktadır.

aircraft
istanbul
izmir
istanbul
izmir
Tahmini Seyahat Mesafesi
564 km
Tahmini Seyahat Süresi
1 Saat
Yarınki Hava Durumu (İstanbul)

Türkiye’ nin 3.büyük şehri olan İzmir çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda çok büyük bir ticaret merkezidir. İzmir coğrafi konumu, kültürel ve tarihi zenginliği bakımında çok yönlü olmasından dolayı yılda milyonlarca yurtdışı ve yurtiçi turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Gezilep görülebilecek en güzel yerlerden başlıcalarıdır. Ayrıyetten sahil ve yazlık alanında da zengin bir yer olan İzmir ziyaretçilerini beklemektedir. Başlıca yazlık alanları; Çeşme, Ilıca, Şifne, Çeşmealtı, Balıkova, Mordoğan, Karaburun, Akkum, Çandarlı, Dikili, Foça, Urla, Yassıca ada, Gümüldür bunlardan başlıcalarıdır. İzmir’ in bu kadar tarihi ve doğal güzelliklerinin bulunmasının yanında bir çokta üniversitesi bulunmaktadır. Üniversitelerin bulunması ve buraya kayıt yaptıran öğrencilerininde ilgisini çekmektedir. Bir çok öğrencinin gelmesiyle beraber nüfusu katlnarak artmaktadır. Dıştan aldığı göç, öğrenci nüfusunun artması ve her yıl gelen turist sayısının artması ile ulaşımı genelde hava yolu kullanılan şehirdir olmuştur. Adnan Menderes havalimanına sahiptir. Hava limanı Gaziemir’ de olup hem İzmir’e hem Aydın’a hemde civar illere gidebilme kolaylığına sahiptir. Şehre yoğun ilgiden dolayı uçak ile ulaşıma ilgi oldukça fazladır.

Sizde İzmir’e gidip bu güzellikleri görmek isterseniz hem kolay hem hızlı olan hava yolu ulaşımını tercih etmenizde fayda vardır. İstanbul İzmir uçak bileti bulmanız sitemizden kolaylaştı ne zaman geceğinizi planlamanız yeterli. Geziceğiniz güne dair önceden bilet alırsanız daha uyguna denk gelir size. İzmir’e hemen hemen bütün firmaların uçuş seferi düzenlemektedir. İzmir’e sefer düzenleyen uçak şirketleri başlıcaları şunlardır; Türk Hava Yolları (THY), Atlasjet, SunEpress, Pegasus, Anadolujet, Onur air, Borajet hava yolu şirketleridir. Sizde web sayfamızından biletinizi alın kolay ucuz uçak bileti almanın rahatlığına varın. Hem rahat alım yapım, hemde güvenli alın kurumsal olan şirketimiz satışlarında siz müşterilerinin daha uygun fiyatlardan yararlanması için komisyonlarını en alt seviyelerde tutmaktadır. Sizde web sayfamıza gelin fırsatlardan yararlanın. Arama formuna bulunduğunuz ili ve gideceğiniz ili yazıp en uygun fiyatları bulabilirsiniz. Artık ucak bileti almak için acenta acenta gezmenize gerek kalmadı web sayfamıza gelip alım yapabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bize sayfamızdaki iletişim numaralarından birini çevirerek uzman ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İzmirde gezilip görülecek yerle çok fazla bulnmaktadır.

Tarihi Saat Kulesi;  yer konak meydanı
Kemeraltı Çarşısı;  yer konak
Konak Pier; yer konak ve alsancağa yürüyüş mesafesinde.
Alsancak; Konak ilçesine bağlı bir semttir.
Angora Örenyeri; çarsi, pazar yeri, sehir meydani demektir.
Tarihi Asansör; Mithatpaşa Caddesi ile, Halilrıfatpaşa Caddesi’nin arasında
Kadıfekale; Tepekule’ de
İzmir Doğal Yaşam Parkı; Yer Çiğli
Saint Polycarp Kilisesi; Yer: Konak Necati Bey Bulvarı
İnciraltı; Yer: Balçova İlçesi
İzmir Kültürpark (Izmir Fuarı); Yer: Konak
Karşıyaka; İzmir’ in büyük ilçesidir.
Teleferik Balçova; Yer: Balçova

İSTANBUL ANKARA GÜZERGAH İŞARETİ
En Çok Seyahat Edilen Yerler
 • İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi ..

 • Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bu özelliği ile pek çok imkana da sahiptir. Bu imkanlardan bazıları bu ilimize özel iken bazıları da ülkemizin güzel desenindeki özelliklerdir. Bu özel yönleri arasında başkent olmasının yanında Türkiye’nin askeri merkezi ..

 • İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden. Ayasofya Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar ..