Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sizde kampanyalı uçak biletilerimizi herkesten önce haber almak istiyorsanız. Ad Soyad ve Mail bilgileriniz ile E-bülten sistemimize kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
E-Bülten
Güncelleniyor. | Güncelleniyor.
En Uygun Fiyatlarla Ucuz Bilet, Kaliteli Hizmet
19 Kas 2014
İzmir ilimiz

Ucuz uçak bileti ile izmire yapacağınız keyif dolu bir seyahati sizde hak ediyorsunuz. Bu yolculukta sizin en büyük yardımcınız uçak yolculuğunda size eşlik edecek arkadaşınızdır. Bu yolculuklar ile sizin de sahip olduğunuz kültürel birikimi arttıracaksınız. Bu artış sonucunda hayattan daha fazla keyif alacaksınız.

İzmir’in gezilecek yeri dediniz mi gezilecek yerlerin çokluğu sayesinde siz de şaşıracaksınız. Ülkemizin gezilmesi gereken yerleri arasında ilk sıralarda gösterilen yeri olan izmir, sizin için de unutulmaz bir gezi sağlayacak. Bu gezide bütün ayrıntıların aynı keyfi sürmek için size hizmet etmesini sağlamak için ucuz izmir uçak bileti fiyatlarına göz atmalısınız.

Uygun fiyatlı İzmir uçak bileti ile yapacağınız yolculuklar daha bir keyifli olacaktır. İzmir’e İstanbul’dan 1 saatte varıldığını düşünürsek hafta sonu İzmir çıkartması yapmanın kolaylığını keşfedeceksiniz. Bu kolaylık sayesinde ilimizin tarihi ve doğal güzelliklerinin keyfini kolaylık çıkartacaksınız. Bu keyif en başta çeşme gibi plajları ve denizi ile harika bir yer bulunmaktadır. Efes antik kenti ise mutlaka görülmesi gereken tarihi yerlerin başında geliyor. Burada yapılan sanatsal faaliyetlere denk gelmeniz durumunda kaçırmamanız faydanıza olur.

İzmir’in en meşhur tiyatrosu olan Konak Kent Tiyatrosu ile pek çok kaliteli tiyatro oyununu izleme imkanınızda mevcuttur. İldeki üniversitelerin sayısı yüksek olması sayesinde sanatsal ve kültürel faaliyetleri de olumlu etkilemiştir. Bu etki en başta tiyatroya yansımıştır. İzmir fuarı ise 9 Eylül’de orada olursanız görmeniz gerekenler arasında.

Ayrıca İzmir saat kulesi, Alsancak meydanı, Asansör, Forum Bornova Alışveriş Merkezide görmeniz gereken yerler arasında bulunuyor. Bunlara ulaşım için Metro, feribot, hafif metroyu farklı kombinasyonlarda kullanmanız gerekebilmektedir. İzmir saat kulesi şehrin tarihi yapılarından ve simgelerinden birisidir. Bu özelliği ile de kesinlikle görülmesi gereken yerlerden birisidir.

Şehirde gezilebilecek pek çok müzede bulunmaktadır. Bunlar arasında İzmir resim heykel müzesi ve galerisi de gezilmeye değer yerlerin başında geliyor. İzmir arkeoloji müzesi de geçmişe yolculuk yapmaktan keyif alanların unutamayacakları anların yeri olacaktır. Ayrıca İzmir etnografya müzesi, İnciraltı deniz müzesi, demiryolu müzesi ve oyuncak müzesi de gezilmeye değer diğer müzeler. İzmir Levanten Köşkleri ise size geçmişin o hoş nostaljiyi bir parça da olsa yaşatacaktır. Bu nostalji çerçevesinde 19.yüzyıla döneceksiniz.

Dönmeden önce mutlaka izmirin tarihi kemeraltı çarşısına uğramayı unutmayın. Bu durumda oradan alacağınız hediyelik Türk el sanatları ürünleri ile sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Bu harika yerleri gezmek için İstanbul’dan İzmir’e uçakla 1 saatte yada 60 dakikada ulaşabilirsiniz. Arabayla 6 Saattir.

En Çok Seyahat Edilen Yerler
 • İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  İzmirde Seyahat Edilecek Yerler

  Latincesi Smyrna, Yunancası ise smırne. Bu ilimize gitmek isterseniz İstanbul’dan uçak ile bir saat mesafededir. Bu mesafe sayesinde İstanbul’da oturanlar için gayet gidilebilir bir mesafededir. En kalabalık üçüncü şehridir. Bir liman kenti olarak balık yemeden gelinmemesi ..

 • Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Ankarada Seyahat Edilecek Yerler

  Türkiye’nin başkenti olan ilimizdir. Bu özelliği ile pek çok imkana da sahiptir. Bu imkanlardan bazıları bu ilimize özel iken bazıları da ülkemizin güzel desenindeki özelliklerdir. Bu özel yönleri arasında başkent olmasının yanında Türkiye’nin askeri merkezi ..

 • İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbulda Seyahat Edilecek Yerler

  İstanbul, batı ve doğunun beşiği. Medeniyet en eski evlerinden birisi. Eğer İstanbul’a gelirseniz gezmeden dönemezsiniz. Dönseniz de bir parçanız orada kalır. Bu durumda tavsiye etmek bizden, tadını çıkartmak sizden. Ayasofya Dünyanın en eski katedralidir. 1520 yılına kadar ..